עסקים וכלכלה

מחסני השוק חתמה על הסכם חסות עם הפועל באר שבע

עסקים וכלכלה14 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

"המטבח של ג'ולי" יהיו אחראים על שירותי ההסעדה למועדון בעונת 2019-2020

מחסני השוק חתמה על הסכם חסות עם הפועל באר שבע
מימין: שלום נעמן, אלונה ברקת ושאול נעמן | צילום: יח"צ

רשת מחסני השוק בבעלות משפחות נעמן וכהן, חתמה על הסכם למתן חסות עם קבוצת הכדורגל "הפועל תדיראן באר שבע". חסות זו נחתמה לעונה 2019-2020 ומהווה המשך של שותפות הרמונית בין הצדדים. במסגרת ההסכם, "המטבח של ג'ולי" – שירותי אוכל מוכן, טרי ובריא מבית מחסני השוק, יהיה אחראי על שירותי ההסעדה למועדון לאורך כל העונה הקרובה.

שלום ושאול נעמן, בעלים משותפים של רשת מחסני השוק, מסרו: "אנו שמחים וגאים להיות האחראים על הזנת חברי המועדון במזון בריא, טרי ומוקפד מבית היוצר של 'המטבח של ג'ולי'. כחלק משיתוף הפעולה, נספק לאורך כל העונה ארוחות בריאות לשחקני הקבוצה בתום האימונים. אנו מאחלים לאלונה ברקת, למאמן, לשחקנים שימשיכו להביא לנו גאווה לאומית בעונה מוצלחת ופורה".

אלונה ברקת, בעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר- שבע, הוסיפה: "ראשית, אני רוצה להודות לשאול ולשלום נעמן על שיתוף הפעולה המוצלח שלנו בעונה שעברה, שנעשה עם המון אכפתיות ואהבה. כשיש חיבור שהוא מעבר לרגיל והוא גם בפן הבין-אישי אנחנו יותר משמחים שהוא ממשיך גם העונה".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה