עסקים וכלכלה

לקראת שבועות חברת גורי מרחיבה את סדרת מוצרי G-FREE, מוצרים ללא גלוטן

עסקים וכלכלה27 במאי 2019    דקה אחת
0

שוק הפסטות מתחמם לקראת חג השבועות, במקביל לשוק מוצרי החלב המסורתי. חברת גורי מוסיפה 4 מוצרים חדשים לסל המוצרים נטולי הגלוטן תחת המותג G FREE ומרחיבה את האפשרויות הקולינאריות בכיוון המטבח האיטלקי והסיני בפסטה איכותית ללא גלוטן, המתאימה גם לטבעונים, שתשמח לקבל עליה כל רוטב עשיר

לקראת שבועות חברת גורי מרחיבה את סדרת מוצרי G-FREE, מוצרים ללא גלוטן
G FREE פסטה ללא גלוטן מאפונה,עדשים וסויה | צילום: יח"צ

המוצרים מיועדים לרגישים לגלוטן ולכל המעוניין לשמור על תזונה בריאה והם מיועדים גם לטבעונים.  בחברת גורי מציינים שהמוצרים החדשים הם גם מקור מעולה לחלבון וסיבים תזונתיים. בפנה על בסיס קמח עדשים אדומות ובפנה אפונה יש  26 ג’ חלבון במאה גרם ובאטריות הסויה יש 7.2 ג’ סיבים תזונתיים.

הפסטות החדשות מצטרפות לשאר הפסטות ללא גלוטן של המותג G FREE: פוזילי, פנה, ספגטי, דפי לזניה על בסיס קמח תירס ואורז, איטריות ביצים טליאוליני , טלייאלטה או פאפרדלה ללא גלוטן. ניוקי תרד, תפוח אדמה או עגבניות, רביולי במילויים שונים וכמובן למגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן מבית המותג GFREE הכולל לחמים, לחמניות, פיתות, עוגיות, דגני בוקר, חטיפי דגנים, פסטות, פיצות, תערובות להכנת מאפים, פנקייק, עוגות ועוד.

מוצרים נוספים שמתאים לחג השבועות מבית GFREE כוללים את מגוון הפסטות, פיצה מרגריטה, בסיס לפיצה וקמח תופח, שמאפשרים לצרכנים ללא גלוטן ליהנות מארוחת חג עם המון טעם, בלי גלוטן!

פנה על בסיס קמח עדשים אדומות ללא גלוטן 250 ג’
פנה על בסיס קמח אפונה ללא גלוטן 250 ג’
אטריות סויה שחורות ללא גלוטן 200 ג’
פטוצ’יני  סויה ותרד ללא גלוטן  200 ג’
מחיר מומלץ לצרכן: 10:90-11:90 שקלים

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה