עסקים וכלכלה

לקראת שבועות חברת גורי מרחיבה את סדרת מוצרי G-FREE, מוצרים ללא גלוטן

עסקים וכלכלה27 במאי 2019    דקה אחת
0

שוק הפסטות מתחמם לקראת חג השבועות, במקביל לשוק מוצרי החלב המסורתי. חברת גורי מוסיפה 4 מוצרים חדשים לסל המוצרים נטולי הגלוטן תחת המותג G FREE ומרחיבה את האפשרויות הקולינאריות בכיוון המטבח האיטלקי והסיני בפסטה איכותית ללא גלוטן, המתאימה גם לטבעונים, שתשמח לקבל עליה כל רוטב עשיר

לקראת שבועות חברת גורי מרחיבה את סדרת מוצרי G-FREE, מוצרים ללא גלוטן
G FREE פסטה ללא גלוטן מאפונה,עדשים וסויה | צילום: יח"צ

המוצרים מיועדים לרגישים לגלוטן ולכל המעוניין לשמור על תזונה בריאה והם מיועדים גם לטבעונים.  בחברת גורי מציינים שהמוצרים החדשים הם גם מקור מעולה לחלבון וסיבים תזונתיים. בפנה על בסיס קמח עדשים אדומות ובפנה אפונה יש  26 ג' חלבון במאה גרם ובאטריות הסויה יש 7.2 ג' סיבים תזונתיים.

הפסטות החדשות מצטרפות לשאר הפסטות ללא גלוטן של המותג G FREE: פוזילי, פנה, ספגטי, דפי לזניה על בסיס קמח תירס ואורז, איטריות ביצים טליאוליני , טלייאלטה או פאפרדלה ללא גלוטן. ניוקי תרד, תפוח אדמה או עגבניות, רביולי במילויים שונים וכמובן למגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן מבית המותג GFREE הכולל לחמים, לחמניות, פיתות, עוגיות, דגני בוקר, חטיפי דגנים, פסטות, פיצות, תערובות להכנת מאפים, פנקייק, עוגות ועוד.

מוצרים נוספים שמתאים לחג השבועות מבית GFREE כוללים את מגוון הפסטות, פיצה מרגריטה, בסיס לפיצה וקמח תופח, שמאפשרים לצרכנים ללא גלוטן ליהנות מארוחת חג עם המון טעם, בלי גלוטן!

פנה על בסיס קמח עדשים אדומות ללא גלוטן 250 ג'
פנה על בסיס קמח אפונה ללא גלוטן 250 ג'
אטריות סויה שחורות ללא גלוטן 200 ג'
פטוצ'יני  סויה ותרד ללא גלוטן  200 ג'
מחיר מומלץ לצרכן: 10:90-11:90 שקלים

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה