תרבות ופנאי

יום אהבה עם ארקדי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

בשבוע הבא יציינו ברחבי ישראל את יום האהבה העברי, ט"ו באב ומי מתאים יותר מארקדי דוכין ליום המיוחד?!

יום אהבה עם ארקדי
צילום: אבשלום לוי

גם בפורום לייב החליטו לחגוג את יום האהבה, אבל שם הלכו על חגיגות קצת אחרות, עם הופעה מיוחדת של ארקדי דוכין. מדובר במופע פסנתר שמורכב כולו משירי אהבה של דוכין. אבל דוכין לא יגיע לבד ויארח על הבמה אורח לא צפוי, יוצר שלא היינו מצפים לראות יחד על במה אחת יחד איתו, הזמר והיוצר, אחד מסמלי המוזיקה המזרחית בישראל, עופר לוי.

החיבור בין השניים אגב, התחיל כשדוכין כתב ללוי את השיר רוח ים, עכשיו השניים מתאחדים למופע מיוחד, על הבמה, בו שני העולמות נפגשים. מופע פסנתר, אנרגטי, רומנטי ומרגש, המשלב להיטים מהרפרטואר העשיר של דוכין, אחד האמנים המרתקים של ישראל. במופע כמובן נכללים הלהיטים הגדולים מתחילת דרכו עם "החברים של נטאשה", דרך כל אלבומי הסולו האהובים עם השירים שנוגעים בלב של כולנו. הכל בעיבודים חדשים למופע המשותף.

בין השאר נשמע את "היא לא דומה", "חדר משלי", "אוהבת לא אוהבת", " מרוב אהבתי", "טמבל" , "עוד נגיעה" "נאמר כבר הכל" ועוד להיטים רבים כשכמובן לוי מביא את הלהיטים הגדולים שלא, בעיבודים מיוחדים לפסנתר ובשילוב בין השניים.

פורום לייב. 14.8, 21:00.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

זה כבר כאן, הסינמה סיטי נפתח

יזם הנדל"ן יגאל דמרי ומשה אדרי מבעלי הסינמה סיטי, מממשים את חזונו של יזם הקולנוע לאון אדרי ז"ל:  חנכו הבוקר את מתחם הבידור, הבילוי והפנאי המרשים והגדול - סינמה סיטי באר שבע > בהשקעה של כ-550 מיליון שקלים

תרבות ופנאי19 בנובמבר 2019    5 דקות
0

כבר לא יכולים לחכות: הסינמה סיטי נפתח

קבלו הצצה למתחם הסינמה סיטי שעתיד להיפתח בשבוע הבא

תרבות ופנאי14 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה