תרבות ופנאי

דנון בהשקה דרומית

תרבות ופנאי4 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

השבוע תגיע להופעה בעשן הזמן בבאר שבע  המוזיקאית רות דנון, אותה אתם אולי מכירים מלהקת forest

דנון בהשקה דרומית
צילום: רן עזרא

ההופעה היא חלק מסבב השקת האלבום שלה "מה שלא נאמר" בהפקתו של שי לוינשטיין.

דנון (31), היא זמרת-יוצרת, חלילנית וקלידנית. יצירתה מתאפיינת במתח בין המעודן והרגוע לבין הגולמי והמטריד; בין שירה מישירה מבט, נקייה מפאתוס ודרמה, לאיזו אלימות מוסתרת הרוחשת תמיד מתחת לפני השטח. אלבום הבכורה שלה, "מה שלא נאמר" הופק ע"י שי לוינשטיין והאלבום, שעוסק במה שנמצא בין השורות, מה שנעדר, מה שרוצים לומר אך לא תמיד מצליחים לבטא ובבדידות האילמת שמתעוררת כתוצאה מכך.

האלבום עושה שימוש בכלים אקוסטיים כמו נבל, צ'לו, חליל צד ופסנתר הניצבים ככלים בודדים, נפרדים, אל מול מגוון רחב של סאונדים ואלמנטים אלקטרוניים, חריטות, חריקות, ביטים בעלי גוון תעשייתי, סימפולים של דלתות נטרקות, מכונות כביסה, קולות לוויתנים, צעצועים וחפצים למיניהם.

רות פעילה כבר שנים רבות בסצנת המוזיקה העצמאית בארץ, מופיעה בארץ ובחו"ל עם להקת הפולק FORESTT ועם מופע המחווה. עכשיו היא כאמור מגיעה אלינו כחלק מסיבוב הופעותה השקה לאלבום.

עשן הזמן באר שבע. 7.8, 21:00

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

לגלות את קסם תיאטרון הרחוב באופקים

אודליה ליברמן היא אחת האמניות שיגיעו לפסטיבל אופקים ה-4, חגיגת תיאטרוני רחוב מהארץ והעולם, שיתקיים היום ומחר (ב-21 וב-22 בחודש)

תרבות ופנאי21 באוגוסט 2019    3 דקות
0

היהודים באים עם פול טראנק

להקת "היהודים" היא בלי צל של ספק אחת מלהקות הרוק הגדולות אי פעם בישראל. כזו שהביאה לרוק הישראלי סאונד וקצב שלא שמענו, להקת הרוק שנשמעת הכי חו"ל בישראל. עכשיו היא מביאה את הסאונד הזה לפורום, עם פול טראנק, בט"ו באב

תרבות ופנאי13 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה