תרבות ופנאי

דנון בהשקה דרומית

תרבות ופנאי4 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

השבוע תגיע להופעה בעשן הזמן בבאר שבע  המוזיקאית רות דנון, אותה אתם אולי מכירים מלהקת forest

דנון בהשקה דרומית
צילום: רן עזרא

ההופעה היא חלק מסבב השקת האלבום שלה "מה שלא נאמר" בהפקתו של שי לוינשטיין.

דנון (31), היא זמרת-יוצרת, חלילנית וקלידנית. יצירתה מתאפיינת במתח בין המעודן והרגוע לבין הגולמי והמטריד; בין שירה מישירה מבט, נקייה מפאתוס ודרמה, לאיזו אלימות מוסתרת הרוחשת תמיד מתחת לפני השטח. אלבום הבכורה שלה, "מה שלא נאמר" הופק ע"י שי לוינשטיין והאלבום, שעוסק במה שנמצא בין השורות, מה שנעדר, מה שרוצים לומר אך לא תמיד מצליחים לבטא ובבדידות האילמת שמתעוררת כתוצאה מכך.

האלבום עושה שימוש בכלים אקוסטיים כמו נבל, צ'לו, חליל צד ופסנתר הניצבים ככלים בודדים, נפרדים, אל מול מגוון רחב של סאונדים ואלמנטים אלקטרוניים, חריטות, חריקות, ביטים בעלי גוון תעשייתי, סימפולים של דלתות נטרקות, מכונות כביסה, קולות לוויתנים, צעצועים וחפצים למיניהם.

רות פעילה כבר שנים רבות בסצנת המוזיקה העצמאית בארץ, מופיעה בארץ ובחו"ל עם להקת הפולק FORESTT ועם מופע המחווה. עכשיו היא כאמור מגיעה אלינו כחלק מסיבוב הופעותה השקה לאלבום.

עשן הזמן באר שבע. 7.8, 21:00

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

זה כבר כאן, הסינמה סיטי נפתח

יזם הנדל"ן יגאל דמרי ומשה אדרי מבעלי הסינמה סיטי, מממשים את חזונו של יזם הקולנוע לאון אדרי ז"ל:  חנכו הבוקר את מתחם הבידור, הבילוי והפנאי המרשים והגדול - סינמה סיטי באר שבע > בהשקעה של כ-550 מיליון שקלים

תרבות ופנאי19 בנובמבר 2019    5 דקות
0

כבר לא יכולים לחכות: הסינמה סיטי נפתח

קבלו הצצה למתחם הסינמה סיטי שעתיד להיפתח בשבוע הבא

תרבות ופנאי14 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה