תרבות ופנאי

גיא ויהל בחלוץ

תרבות ופנאי21 ביולי 2019    דקה אחת
0

השבוע (23.7), במסגרת פסטיבל סמילנסקי, הצמד גיא ויהל יגיעו למופע חדש ב"חלוץ 33"

גיא ויהל בחלוץ
גיא ויהל | צילום: איתן טל

הצמד, מלווים בלהקה, יפתחו את אירועי פסטיבל סמילנסקי – פרינג', במופע חשמלי ומהפנט. גיא ויהל, הם מהכוחות העולים והמוערכים בסצנה. זוכי פרס אקו"ם לתגלית השנה זכו להצלחה ענקית ברדיו וברשת עם שרשרת הלהיטים: "השמש תזרח", "אל תעשי מזה עניין" "בא לי לדבר", "תראי אני אוהב", "שעות של אמת", "מרוב אושר", "הכול יכול לקרות" ,"שמים בוערים", ו"רצים באוויר", שאפילו הפך להיות השיר המושמע ביותר בגלגל"צ בחמש שנים האחרונות.

שלושת האלבומים האחרונים שלהם הגיעו למעמד אלבום זהב ובכלל נראה שהצמד עבר הרבה מאז השתתפו ב"דה וויס" ומאז הופיעו לראשונה כצמד תחת השם רבלדיי. השניים גם הפכו עם השנים למפיקים מוזיקליים מוערכים, כאשר הם גם כותבים ומלחינים לגדולי האומנים בישראל, החל ממארינה מקסימליאן בלומין, יובל דיין, עידן עמדי, לירן דנינו, מירי מסיקה, הראל סקעת, עילי בוטנר ועוד.

בשלישי הקרוב, השניים מגיעים עם מופע מרהיב ומרגש שמשלב את כל הלהיטים הגדולים שלהם, בעיבודים חדשים וסוחפים.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

לגלות את קסם תיאטרון הרחוב באופקים

אודליה ליברמן היא אחת האמניות שיגיעו לפסטיבל אופקים ה-4, חגיגת תיאטרוני רחוב מהארץ והעולם, שיתקיים היום ומחר (ב-21 וב-22 בחודש)

תרבות ופנאי21 באוגוסט 2019    3 דקות
0

היהודים באים עם פול טראנק

להקת "היהודים" היא בלי צל של ספק אחת מלהקות הרוק הגדולות אי פעם בישראל. כזו שהביאה לרוק הישראלי סאונד וקצב שלא שמענו, להקת הרוק שנשמעת הכי חו"ל בישראל. עכשיו היא מביאה את הסאונד הזה לפורום, עם פול טראנק, בט"ו באב

תרבות ופנאי13 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה