תרבות ופנאי

ריאליטי (סטנד-אפ) אופרה

תרבות ופנאי20 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

הסינפונייטה הישראלית באר שבע ממשיכה להביא לקהל קונצרטים ותכניות מיוחדות שמשלבות בין מוזיקה קלאסית לעולמות שונים

ריאליטי (סטנד-אפ) אופרה
"הדיוות" על הבמה | צילום: דניאל בר און

השבוע יגיע עוד קונצרט כזה, כשהפעם הסינפונייטה תספק לנו הצצה משעשעת ומרתקת אל מאחורי הקלעים של עולם האופרה. מופע וירטואוזי, מבריק וסוחף על עולמן של הדיוות הגדולות.

המופע בניצוחו וניהולו המוזיקלי של דוד זבה, בבימוי שירית לי וייס ובהשתתפות זמרות הסופרן קרן הדר והילה בג’יו. המופע עוסק בכל מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם האופרה בעולם – ההתרגשות, אור הזרקורים והבמה הנוצצת אל מול אחורי הקלעים המלחיצים וחיי היום יום האפורים, הביקורות, התחרות בין קולגות והאודישנים הגורליים. כל נושא בחיים היומיומיים של הדיוות, משולב בדיאלוגים וקטעים מוזיקליים.

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע. 22.12, 20:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה