ספורט EYOYA

0

"השלושה" צרפה שוער מפ"ת

הקבוצה מבירת הנגב ספגה 13 שערים ב-5 מחזורים, כשרק ההגנה של הפועל רעננה ספגה יותר. האם איתי חמי ייצב את החלק האחורי של האדומים מבירת הנגב?

ספורט22 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

קבלת פנים מרגשת למאמן קבוצת הילדים של...

יואל ארזי, שבנו אופק ז"ל נפל בהגנה על קיבוצו ניר יצחק, חזר בשלישי לאמן את קבוצת טרום א'. הילדים לבשו חולצות עליהן הכיתוב - לזכרו של אופק ז"ל. "מאז האסון, היה לי ברור שאני חוזר לילדים האלה ולא מוותר עליהם"

ספורט18 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, סוגרים פינה

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: אורי היקלי (עוצמה ב"ש) ומימון כהן (אוהד)

ספורט14 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, חלק 7

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: מתן חכמון (בני ירוחם) ומוראד אבו בילאל (הפועל שגב שלום)

ספורט13 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, חלק 6

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: רפי עמוס (עוצמה ב"ש) ועמראן אלקרינאוי (מ.ס דימונה)

ספורט12 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, חלק 5

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: עידו בוכובזה (מכבי נתיבות) וגל נבון (מ.ס דימונה)

ספורט10 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, חלק 4

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: עומרי אללוף (מ.כ מיתר) ווליד אזברגה (בני כסייפה)

ספורט9 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, חלק 3

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: אלירן אפריאט (הפועל ירוחם) וישראל שריקי (מכבי נתיבות)

ספורט8 בנובמבר 2023    דקה אחת
0

שניים ביום, חלק 2

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים? הפעם: גיל חדד (מ.ס דימונה) ועידן אברהם (הפועל ערערה בנגב)

ספורט7 בנובמבר 2023    2 דקות
0

שניים ביום, הזוג הראשון

שחקנים, מאמנים, מנהלים ואוהדים עונים על שלוש שאלות: מה התחושות? איך שומרים על כושר? מה צריך להיות המתווה לחזרה למגרשים ולמשחקים?

ספורט6 בנובמבר 2023    דקה אחת
עוד בספורט