ספורט
צעירים ושערים
נוער: 1:16 למכבי באר שבע, 3:7 לשגב שלום. נערים ב': 2:5 להפועל רהט. נערים ג': 0:12 למ.ס באר שבע. גם הגרלת הגביע בפנים
נוער
ליגת העל
⇐ "השלושה" באר שבע 1 מ.ס אשדוד 2 (1:0) /// לב"ש: יזהר זנו (72)
ליגה מחוזית שפלה
צפו בשער של שי קוגמן מבעיטה חופשית:
⇐ מכבי באר שבע 16 מ.ס באר שבע 1 (0:9) /// למכבי: מתן מלכה (14, 18, 36, 43, 70), ג'אבר אלג'אברה (5, 14, 54, 74), שי קוגמן (32, 62), בן רוטשילד (40, 64), ליאם חזיזה (22), דור אביטן (49), תאופיק אבוענזה (52), למ.ס: טל וקנין (63 בפנדל). המשחק הופסק לפני סיומו מכיוון שמ.ס נותרה עם 6 שחקני שדה בלבד. בית הדין המשמעתי העניק למכבי ניצחון טכני
⇐ מ.ס כסייפה 1 בני אילת 3 (2:0) /// לכסייפה: באסם אבועביד (92)
⇐ מכבי כנות 2 צעירי רהט 3 (0:1) /// לרהט: נאג'י אבוסהיבאן (65 בפנדל, 90), עודאי אבואלעסל (75 בפנדל). כנות הוליכה 0:2, וספגה שער הפסד כשהיא ב-10 שחקנים מהדקה ה-89!
⇐ מכבי נתיבות 0 הפועל ירוחם 5 (3:0) /// לירוחם: הלל אסף (27, 56), דוד סויסה (23), איתמר לוי (36), בן אבידן (88)
⇐ מ.ס דימונה 3 הפועל שגב שלום 7 (3:2) /// לדימונה:. רון דדיה (14), איתי חזן (41 בפנדל), נועם אבו (47). לשגב: רביע אלרג'ילאת (11, 68 בפנדל, 78), מחמד אבומעמר (6, 48), עומיר טראבין (20, 54). בדקה ה-47 התוצאה הייתה 3:3
נערים א'
ליגת העל
⇐ הפועל באר שבע 2 בית"ר ירושלים 1 (1:0) /// לב"ש: שלמה לידיאן (67), אריאל אלמלם (81)
ליגה מחוזית שפלה
⇐ בני אשדוד 2 צעירי רהט 2 (1:2) /// לרהט: איברהים אלחמידי (11), לביב אבועבדאלקאדר (58)
⇐ בני אלסלאם רהט 2 הפועל מטה יהודה 3 (2:0) /// לרהט: אובאי אלקרינאווי (69, 74 בפנדל). שער הניצחון של מטה יהודה נכבש בדקה ה-83 מהנקודה הלבנה
⇐ מכבי באר שבע 4 מכבי יבנה 2 (1:1) /// לב"ש: ליאב אלפסי (39, 57, 77), מוהנד אבוכף (70). אדום לב"ש: יהב חוטה (80, צהוב שני)
נערים ב'
ליגת העל
⇐ מכבי חיפה 3 הפועל באר שבע 0 (0:2)
ליגה ארצית דרום
⇐ הפועל הרצליה 5 מכבי באר שבע 0 (0:2)
ליגה מחוזית שפלה
⇐ מכבי חורה 4 מכבי באר שבע 3 (2:3) /// לחורה: ווארד אלעסיבי (26), חליל אלעסיבי (40), סברי אלעוקבי (47), מואיד אלעטאונה (60). לב"ש: אורי אביטן (37, 72, 79)
⇐ הפועל רהט 5 בני אשדוד 2 (0:4) /// לרהט: ג'אבר אבובילאל (10, 30), הישאם אלחמאדי (28), מוסטפא דהאבשה (39), עטיה מסאמרה (53)
⇐ מ.ס דימונה 0 הפועל מיתר 3 (1:0) /// למיתר: אור בן ברוך (54, 70), יובל קודיש (42)
⇐ א.ס אשדוד 2 מ.ס באר שבע 1 (1:1) /// לב"ש: ירדן בוארון (15). באר שבע הוליכה 0:1
⇐ צעירי רהט 3 מכבי אשדוד 1 (0:1) /// לרהט: לביב אבועבדאלקאדר (22), שהד אלעביד (43), איברהים אלחמידי (76)
נערים ג'
ליגה מרכז 2
⇐ מכבי באר שבע 0 הפועל באר שבע 2 (1:0) /// להפועל: זוהר וענונו (29), שלמה איילין (50)
ליגה מחוזית שפלה
⇐ מ.ס שגב שלום 3 צעירי נווה מדבר 5 (2:2) /// לשגב: סאלם נבעאת (25), המאם קאדי (31), כרים אבובילאל (71). לנווה מדבר: איברהים אלהוואשלה (7, 1853, 58), מוסעב אלהוואשלה (41)
⇐ הפועל ערערה בנגב 0 מ.ס באר שבע 12 (5:0) /// לב"ש: אופק קורקוס (65), דביר יאסו (8, 47), אילי חדד (20, 25 בפנדל), דסי שפראו (39, 45), אוראל אגינדה (70, 75), גיא אבהר (40), שון כהן (50), תמיר אליזאדה (80)
⇐ עירוני קריית גת 4 מכבי באר שבע 3 (2:2) /// לב"ש: נועם יהיס (25, 29), אושרי לוי (52). אדום לב"ש: קאייס אבועמאר (82, צהוב שני)
גביע המדינה
שלב | גיל | תאריך | משחק |
סיבוב ד' | נוער | 20.4.21 | עירוני נשר – השלושה ב"ש |
שמינית גמר | נערים א' | 20.4.21 | הפועל ב"ש – מכבי ת"א |
שמינית גמר | נערים ב' | 20.4.21 | הפועל ב"ש – הפועל ר"ג |
שמינית גמר | נערים ג' | 20.4.21 | מכבי ת"א – הפועל ב"ש |
רבע גמר | טרום א' | 27.4.21 | מכבי חיפה – הפועל ב"ש |
כתבות נוספות
לא מוותרת על החלום
ליגה ב': כשנותרו 4 מחזורים לסיום משחקי הבית העליון, מכבי נתיבות שומרת על המקום השני, אחרי 1:4 על שגב שלום. במחזור הבא יארחו חניכיו של מוטי עטר את השלישית, מ.כ שדרות. ירוחם הפסידה 2:1 ליבנה של שמעון אלקבץ
צעירים ושערים | שישה, מי יודע?
תיקו לנוער של מ.ס ב"ש שהשוותה שלוש פעמים. 0:10 לנערים א' של חורה עם שישייה של מחמד עטאונה. נערות א' של הפועל ב"ש חגגו עם שישייה. 3:3 בין נערים ג' של ערד ומכבי ב"ש