ספורט
אקס קפטן באר שבע פותח עונה ברמות
מילוש בויאשיץ' והפועל ראשון לציון יתארחו בבירת הנגב במחזור הראשון של 20/21. מכבי דימונה המסקרנת תתארח אצל הפועל קריית אונו. במחזור ה-11 הדרבי הדרומי בדימונה
אם אכן יתקבלו האישורים מהגורמים המוסמכים ויתאפשר לצאת לדרך, עונת 2020/21 בליגת הכדוריד תיפתח ב-11.10.20.
בהגרלה שנערכה השבוע במשרדי איגוד הכדוריד, נקבע כי במחזור הפתיחה תארח מ.כ באר שבע (20:00) את הפועל ראשון לציון, בשורותיה ישחק מילוש בויאשיץ', ומכבי דימונה, שסיימה אחרונה, תתארח אצל מי שסגרה עונה מקום מעליה, הפועל קריית אונו.
מתווה המשחקים המתוכנן הוא – סיבוב משחקים אחד (כל קבוצה תקיים 12 משחקים), ואחריו משחקי בית עליון (6 הראשונות) ותחתון (7 האחרונות). בהמשך, ייערכו סדרות הפליאוף (בהשתתפות 6 קבוצות הבית העליון יחד עם שתי הראשונות בבית התחתון). במקביל, השתיים שיסיימו אחרונות בבית התחתון (מקומו 13-12), ינשרו לליגה הלאומית, והקבוצה שבמקום ה-11, תתמודד במשחקי מבחן מול זו שתסיים שנייה בליגה הלאומית, על מנת שבעונת 2021/22, כמות הקבוצות בליגת העל תשוב ל-12.
לפתיחת הליגה, יקדימו משחקי גביע השופטים, בו הוגרלה באר שבע לבית ג' עם מכבי קריית מוצקין (10.9.20, 20:00, רמות) ועם האלופה מכבי ראשון לציון, שצרפה לשורותיה את אלדר שיקלושי ומכבי קריית מוצקין (17.9.20, 19:30, ראשל"צ).
מכבי דימונה תשחק בבית ד' עם א.כ נס ציונה (10.9.20, 20:00, דימונה), ועם הפועל אשדוד (17.9.20, 20:00, אשדוד).
הראשונה מכל בית, תעפיל לפיינל פור.
משחקי עונת 2020/21
מחזור 1 (11.10.20, 20:00): מ.כ ב"ש – הפועל ראשל"צ
מחזור 1 (11.10.20, 20:30): הפועל קריית אונו – מכבי דימונה
מחזור 2 (16.10.20, 16:00): בני הרצליה – מ.כ ב"ש
מחזור 2 (16.10.20, 14:00): א.ס רמת השרון – מכבי דימונה
מחזור 3 (23.10.20, 14:00): מ.כ ב"ש – מ.כ חולון
מחזור 3 (23.10.20, 15:00): א.כ נס ציונה – מכבי דימונה
מחזור 4 (28.10.20, 19:30): עירוני רחובות – מ.כ באר שבע
מחזור 4: דימונה – חופשית
מחזור 5: מ.כ ב"ש – חופשית
מחזור 5 (13.11.20, 14:00): מכבי דימונה – הפועל אשדוד
מחזור 6 (16.11.20, 20:00): מ.כ ב"ש – מכבי ת"א
מחזור 6 (16.11.20, 20:00): מכבי ק. מוצקין – מכבי דימונה
מחזור 7 (20.11.20, 16:00): מכבי ראשל"צ – מ.כ ב"ש
מחזור 7 (20.11.20, 14:00): מכבי דימונה – הפועל ראשל"צ
מחזור 8 (23.11.20, 20:00): מ.כ ב"ש – הפועל קריית אונו
מחזור 8 (23.11.20, 20:30): בני הרצליה – מכבי דימונה
מחזור 9 (27.11.20, 16:00): א.ס רמת השרון – מ.כ ב"ש
מחזור 9 (27.11.20, 14:00): מכבי דימונה – מ.כ חולון
מחזור 10 (4.12.20, 14:00): מ.כ ב"ש – א.כ נס ציונה
מחזור 10 (4.12.20, 16:00): עירוני רחובות – מכבי דימונה
מחזור 11 (7.12.20, 20:00): מכבי דימונה – מ.כ ב"ש
מחזור 12 (11.12.20, 14:00): מ.כ ב"ש – הפועל אשדוד
מחזור 12 (11.12.20, 16:00): מכבי ת"א – מכבי דימונה
מחזור 13 (18.12.20, 16:00): מכבי ק. מוצקין – מ.כ ב"ש
מחזור 13 (18.12.20, 14:00): מכבי דימונה – מכבי ראשל"צ
כתבות נוספות
מסתמן: כסייפה נגד מיתר בפלייאוף
ליגה ג': מחזור לסיום העונה ותמונת הצמרת מתבהרת. ההכתרה הרשמית של מכבי ב"ש צפויה להיות בשלישי
צעד קטן קדימה
רצף ניצחונות שני ל"שלושה" העונה, מעלה את האדומים מבירת הנגב מקום אחד בטבלה. שגיא יחזקאל ורוי חג'ג' הפכו את תוצאת המחצית מול מכבי נתניה. תיקו לצעירי רהט עם עלייה כפ"ס. הפסדים לנערים א' של הפועל ומכבי ב"ש. ניצחונות לנערים ב' של הפועל ומכבי ב"ש. נערים ג' של הפועל ניצחו, של מ.ס ומכבי ב"ש הפסידו. מחלקת הנוער של האדומים בדרך לאבד עוד כישרון