טורים אישיים

סטיילינג בימי קורונה

טורים אישיים22 במרץ 2020    2 דקות
1

הילה מלול יעקובי עם טיפים לסדר, ארגון וסטייל

סטיילינג בימי קורונה
הילה. צילום: אדווה שלהבת ברזילי

קורונה פה וכולם מסוגרים בביתם, הנחיות מחריפות מיום ליום, חוסר וודאות ופתאום אתם צריכים להעביר שעות עם הילדים בבית. אז הכנתי לכם חמישה טיפים של סטיילינג להעביר את הזמן, לסדר את הבית ואפילו להתחיל את פסח

  1. סדר בארון- כמו בחיים האמתיים כך בעולם הסטיילינג כשיש סדר מול העניים יותר קל להתנהל. הוציאו את כל הבגדים מהארון, התחילו למדוד, ליצור שילובים חדשים, להצטלם (על מנת לזכור את השילובים), לבדוק במה אנחנו עדין משתמשים, מה אנחנו אוהבים ומה כבר לא, מה גדול/ קטן עליכם (לא זורקים !! מעבירים הלאה..) ובעיקר הוציאו בגדים בלויים מוכתמים וכאלה שכבר לא צריכים להיות בארון. עכשיו… התחילו לקפל ולחזיר (לא צריך לפי צבעים וסוגים…), ולמי שיש אפשרות אני ממליצה לתלות את רוב הבגדים.
  2. גיהוץ- מכירים את המדף התחתון של הארון בגדים? כן, כן זה שמלא בגדים ששכחנו שכבר קיימים כי פעם הבטחנו שנעמוד ונגהץ. חברו את המגהץ שימו מוזיקה ותגהצו. את הבגדים המגוהצים החזירו לארון והנה עוד בגדים שממלאים את הארון.
  1. כביסה- נכון אנחנו כל יום מפעילים מכונת כביסה או שתיים, אז בימים אלה יש יותר זמן וכך ניתן להגביר קצב. אחרי שפינינו מחדר הכביסה/ סל הכביסה את כל הבגדים שכיבסנו החזירו לארון והרי לכם עוד בגדים מסודרים בארון.
  2. חוט ומחט- זוכרים את זה? כן, זה הזמן לקחת את כל הבגדים שנפלו להם כפתורים, כל המכנסיים שנקרעו להם הכיסים מבפנים ולתפור כך יש עוד בגדים שחוזרים לארון ושכחנו שהם קיימים.
  3. להכין רשימת “מה חסר לי בארון”-

אחרי שמלאנו את כל אלה (יכול לקחת יומיים-שלושה) זה הזמן לעשות רשימה (כן, כן כמו שעושים לסופרמרקט). עכשיו אתם באמת יודעים מה חסר לכם בארון, מה אתם צריכים ומה רציתם שיהיה ולא העזתם לרכוש.

ולמה הרשימה?

בדיוק ליום הזה שתרצו לעשות שופינג אמוציונלי (רגשי) לפחות תקנו משהו שאתם צריכים כך תחסכו כסף, זמן ובלבול.

בתקווה לימים בריאים ומלאי סטייל לכולנו.

הילה מלול יעקובי היא סגנונאית אישית ויועצת תדמית, מנחת קבוצות מעבירה הרצאות וסדנאות סטיילינג לנשים ונערות. יותר משש שנים שהיא מעבירה תהליכי סטיילינג משנה חיים

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

נוסטלגיה באר שבעית

אלי חליפה נזכר בבית דין לילי. איך הקימו תרבות וערב סיפורים מקרי שהגורל החזיר אותו אליהם

טורים אישיים5 באפריל 2020    3 דקות
1

כל משבר טומן בחובו הזדמנות

מקסים אוקנין, מנכ"ל ובעלים של משרד ליעוץ אסטרטגי-תקשורתי ולניהול משברים המלווה רשויות ועמותות להתנהלות נכונה בתקופת הקורונה, מייעץ לעסקים וארגונים איך להפוך את התקופה הקשה לשעתם היפה בכל הקשור לגילוי מנהיגות, תושייה ותרומה לקהילה

טורים אישיים5 באפריל 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • גלי

    אלופת עולם!!!
    אין סטייליסטית מוכשרת ממך…