חדשות

בעיריית ב"ש ובסורוקה מבקשים: לא לחסום דרכי גישה

חדשות23 באוקטובר 2023    דקה אחת
0

בהודעת העירייה נכתב כי קיבלו פניות מבית החולים סורוקה לעזור בפינוי דרכי גישה בחירום מרכבים חוסמים

בעיריית ב"ש ובסורוקה מבקשים: לא לחסום דרכי גישה
לא לחסום דרכי גישה | צילום: דוברות העירייה

עיריית באר שבע מבקשת מהציבור שמגיע לבית החולים סורוקה לא לחסום גישה שמונעת מרכבי חירום לעבור. בהודעה נכתב: "באי המרכז הרפואי סורוקה, המרכז פועל במתכונות חירום מיוחדת מאז פרוץ המלחמה והפך לבית החולים העמוס ביותר במדינה.
"לצערנו נקראנו היום על ידי הנהלת סורוקה לסייע להם באכיפה ופינוי של כלי רכב שהועמדו בצורה שחוסמת ומונעת מרכבי חירום והצלה לעבור.
"חסימת גישה לרכבי חירום בחניון סורוקה בימים אלה, פוגעת בתפקוד בית החולים ומסכנת חיים. אגף הפיקוח נמנע מאכיפה מאז פרוץ המלחמה, אולם, עם כל הרצון להקל בימים אלה על הציבור, לא נוכל שלא להתערב במקרים חריגים שמסכנים את הציבור ומונעים מרכבי חירום והצלה לבצע משימות חירום דחופות. אנא, הימנעו מהעמדת כלי רכב בצורה שתחסום צירים, שתאלץ אותנו לאכוף".

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה