חדשות

מורים לחינוך גופני דור העתיד

חדשות3 בינואר 2022    דקה אחת
0

לפני מספר חודשים נוצר שת"פ בין הסטודנטים לחנ"ג מהמכללה לחינוך ע"ש קיי לבין מועדון הכדורסל "אלטשולר שחם" ב"ש, השבוע כבר זכו הסטודנטים למספר הרצאות על חזון ואסטרטגיה  ממנכ"ל המועדון תומר ירון

מורים לחינוך גופני דור העתיד
צילום: יחסי ציבור

כחלק משיתוף הפעולה המעניין שנוצר לפני מספר חודשים בין מועדון הכדורסל הפועל “אלטשולר שחם” באר שבע והמכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי, התקיים השבוע סיור במהלכו סטודנטים בקורס ניהול חיובי של ד”ר שלומית גיא ביקרו בקונכייה ובאצטדיון טרנר. יחד שמעו ממאיר אלפסי, מנהל אגף הספורט בעירייה ומתומר ירון מנכ”ל המועדון, הרצאות הנוגעות לחזון וכיצד בונים תוכנות אסטרטגיות, ניהול מודלים , בניית תקציב וניהול כוח אדם.

שיתוף הפעולה שנוצר כאמור מייצר מחקרים משותפים, מלגות לסטודנטים לחינוך גופני שמתנדבים במועדון, הרצאות של אנשי המקצוע מטעם המועדון במסגרת לימודי חינוך גופני, סיוע לסטודנטים מתמחים ע״י המועדון ועוד. בנוסף במסגרתו של ההסכם המכללה תפרסם בפלטפורמות העומדות לרשות המועדון במשחקי הבית של הקבוצה הבוגרת.

ד”ר שלומית גיא, חוקרת ספורט ומרצה במסלול לחינוך גופני במכללה:” מנכ”ל הפועל באר שבע תומר ירון,  דיבר בהרצאתו על הדמיון בין יצר, יצירתיות ויצרנות. יצר הוא מה שמניע אותנו, יצירתיות היא החשיבה מחוץ לקופסה ויצרנות הן הפעולות שאנחנו עושים למען הארגון והקהילה. שיתוף הפעולה בין הארגונים הוא תוצאה של חזון משותף זה. ספורט הוא יצר ואהבה ואנחנו משתמשים בו באופן יצירתי למען הסטודנטים שלנו, הדור הבא של המורים , המאמנים והמנהלים של העיר באר שבע”.

כתבות נוספות בחדשות

0

עוד ערב אלים בנגב

חדשות13 בינואר 2022    דקה אחת
0

הארון הקהילתי חוטף שוב

הארון הקהילתי שהוקם ביוזמת הרשת באר שבע, חווה לאחרונה כמה מקרי ונדליזם

חדשות12 בינואר 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה