חדשות

ארנק שנמצא בתוך נבכי פסולת הוחזר לחיילת

חדשות22 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

הארנק נמצא על ידי עובד חברת נגב אקולוגיה במהלך פריקת משאית פסולת והוחזר לחיילת

ארנק  שנמצא בתוך נבכי פסולת הוחזר לחיילת
צילום: באדיבות נגב אקולוגיה

בניה אוחנה, בן 29 משדרות, נהג משאית איסוף פסולת של חברת נגב אקולוגיה ב-4 שנים האחרונות קם בשבוע שעבר לעבודה אבל לא ידע שהיום יסתיים במצווה גדולה. ביום רביעי האחרון, הגיע בניה לאסוף פסולת ביתית מקריית ההדרכה – עיר הבה”דים. לאחר איסוף הפסולת, נסע בניה הישר לאתר דודאים – הפארק למחזור וחינוך סביבתי בנגב לפרוק את המשאית. כאשר פרק את המשאית, שם לב פתאום לארנק מתגלגל בתוך הפסולת – בניה חילץ את הארנק מתוך ערמות הזבל וראה שמדובר בארנק של חיילת עם תכולה מלאה של כסף מזומן, כרטיסי אשראי, תעודות אישיות, חוגר ועוד. לאחר שלא מצא פרטים להתקשרות, ניסה לאתר אותה דרך הפייסבוק בעזרת השם והתמונה על החוגר.

עופרי , חיילת שהייתה בקורס בקריית ההדרכה מיד חזרה לבניה, לא האמינה שהאבדה נמצאה. בבוקר אחרי, בניה כבר היה בדרך לעיר הבה”דים להחזיר לעופרי את הארנק, אך היא – כבר הייתה בדרך לקורס קצינים בבה”ד 1. בניה נפגש עם חברה של עופרי שנמצאת במקום והחזיר לה את הארנק האבוד.

כתבות נוספות בחדשות

0

417 מטופלים פונו לבית חולים סורוקה במהלך...

גם השנה עשרות ילדים ובני נוער פונו לאחר שנחבלו מרכיבה על אופניים

חדשות16 בספטמבר 2021    דקה אחת
1

“ראיתי אותה כמו שראיתי את סבתא שלי”

סגן ראש עיריית באר שבע שמעון טובול, הצליח במוצאי השבת האחרונה להחזיר לאישה מבוגרת תושבת העיר תיק שחטף מידיה צעיר מבירת הנגב. "הבחור היה גדול, אבל אמרתי לעצמי: 'לא משנה מה, אני רץ ומחזיר לה את התיק' אומר הרב טובול

חדשות12 בספטמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה