חדשות

3 נפגעים בשריפה בערד

חדשות6 במרץ 2021    דקה אחת
0

כוחות כיבוי עבדו בשעה האחרונה בשריפה שפרצה בערד וחילצו 3 נפגעים

3 נפגעים בשריפה בערד

בשעה האחרונה התקבלו במוקד 102 של מחוז דרום מספר דיווחים על שריפה בבניין ברחוב אופק בערד. למקום הוזנקו מספר צוותי כיבוי יחד ומתנדבים מתחנת ערד בפיקודו של מפקד התחנה טפסר משנה גרשון כלימי.

לוחמי האש אשר הגיעו למקום זיהו אש וודאית בבניין בן 4 קומות ועשן אשר משתחרר מכמה דירות בבניין במקביל.
לוחמי האש החלו מיד בפעולות משולבות של כיבוי השריפה בקומה הראשונה ובמקביל סריקה לאיתור לכודים. בשלב זה פונו מהבניין ע”י לוחמי האש מספר דיירים שככל הנראה שאפו עשן והם מטופלים במקום ע”י מד”א. כמו כן מהמקום פונה אדם מבוגר כבן 70 ששאף עשן לבית החולים במצב קל/בינונ לאחר שחולץ ע”י לוחמי האש ומתנדבים.
לוחמי האש ממשיכים בפעולות סריקה וכיבוי בדירה הבוערת ובמקביל חילוץ דיירים מהקומות העליונות בעקבות חדירת עשן.

טפסר משנה גרשון קלימי מפקד תחנת דימונה אשר נוכח במקום: ” מדובר באירוע מורכב מאוד בו ישנם מספר רב של לכודים בדירות עקב חדירת העשן מהקומה הראשונה. לוחמי האש מבצעים פריצה של דלתות הדירות מכל הקומות ופינוי דיירים במקביל לפעולות הכיבוי”.

לאחר פעולות מהירות ומצילות חיים של לוחמי האש והמתנדבים הושגה שליטה על השריפה בדירה בערד.
בוצע פינוי מלא של כלל הדיירים בבניין כאשר סה”כ נפגעו משאיפת עשן 3 דיירים כשאר אחד מהם פונה במצב קל/בינוני. נזק כבד נגרם לבניין ולדירה שבערה והחלה חקירה במקום של חוקר שריפות מכבאות והצלה דימונה.
במקום נוכח מפקד המחוז טפסר שמוליק פרידמן אשר הגיע לזירה ” בזכות הפעולות המהירות ומצילות חיים של לוחמי האש והמתנדבים ניצלו חייהם של הדיירים. אנו מבקשים מכל דייר לשמור על חייו ועל חיי יקיריו ולהתקין בדירה גלאי עשן אשר מתריע בזמן אמת ומציל חיים וכך להחלץ מהדירה בזמן וללא נפגעים. אנו שבים ומזכירים התקינו גלאי עשן והצילו חיים”.

כתבות נוספות בחדשות

0

מלחמת שבת בבאר שבע?

בא כוחה של תושבת העיר ושני ארגונים העוסקים ברוח יהודית התלונן בפני ראש העירייה על "התנכלות" של פקחים כלפי תושבת שכונת רמות, המשמיעה זמירות שבת באמצעות רמקול המוצב על גג ביתה הפרטי

חדשות22 באפריל 2021    2 דקות
0

מיכל סולר נשרף הבוקר

מיכל סולר נשרף הבוקר ביישוב תל שבע. כוחות כיבוי אש פעלו לכיבוי. שני נפגעים פונו

חדשות22 באפריל 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה