חדשות

מגדל החיות של דנה

חדשות26 בינואר 2021    דקה אחת
0

מה עושה גננת שנמצאת בשבתון ובסגר? ממציאה משחק

מגדל החיות של דנה
<

דנה אנקרי מבאר שבע, גננת בגן אגס היא גננת כבר 11 שנה. השנה, אנקרי נמצאת בשנת שבתון  ותוסיפו לזה את הקורונה והסגר ותקבלו זמן טוב לחשיבה: “בגלל שאני בשנת שבתון ובגלל הקורונה והשעמום התחלתי לחפש מה לעשות. התחלתי ליצור מעגל חדש לפעילויות לגן בשנה הבאה ופתחתי קבוצה בפייסבוק שם העליתי כל מיני תכנים, משחקים, דפי עבודה ופעילויות שאפשר לעשו עם הילדים בסגר. תוך כדי שאני מעלה כמה משחקים עלה לי רעיון לאיזה משחק עם קלפים וחיות”.

אנקרי הגתה את המשחק “מגדל החיות”, משחק לילדים בגילאי 2-6 : “בדקתי אם יש משחק כזה בשוק וראיתי שהוא לא קיים. יש משחקים דומים אבל כמו שאני חשבתי אין. לא ידעתי איך מוציאים משחק והתחלתי לבדוק. יצרתי קשר עם חברת הוצאה לאור שהתעניינו במשחק וקיבלתי מהם הצעת מחיר למהדורה ראשונה. בגלל שהמחיר מאוד גבוה חשבתי לגייס את הסכום דרך מימון המונים. בעצם האנשים אמורים לתמוך, קונים את המשחק במכירה מוקדמת וככה עוזרים לי להגיע לסכום שאני צריכה”.

לפני שבועיים היא החלה בקמפיין גיוס הכספים ומתוך 55 אלף שקלים היא עומדת כרגע על כ-17 אלף שקלים: “יש לנו עוד חודש וחצי לגייס את הכסף. המשחק הוא לילדים בגילאים שונים בכמה רמות. יש 30 כרטיסיות של חיות, שעומדות אחת על השנייה ו40 כרטיסיות של חיות. הילדים צריכים לסדר את החיות כמו בכרטיסיה. אם יש אריה שעומד על גמל אז הילדים צריכים לסדר את החיות כמו בכרטיסים לפי הזווית של החיה ומי ראשון ומי אחרון. זה תאים לגילאי שנתיים עד 6 ואפשר לשחק לבד או עם ההורים. יצרתי לעצמי דגם ונתתי לילדים שלי להתנסות והם מאוד אהבו את המשחק”.

 

לתמיכה בעמוד ההד סטארט של הספר : https://headstart.co.il/project/62334

כתבות נוספות בחדשות

0

“רץ ממקום למקום כמו בן 16”

כך אומר סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בעיר שמעון בוקר, על ראש הממשלה בנימין נתניהו, שערך אתמול כנס בחירות בבירת הנגב

חדשות8 במרץ 2021    3 דקות
0

3 נפגעים בשריפה בערד

כוחות כיבוי עבדו בשעה האחרונה בשריפה שפרצה בערד וחילצו 3 נפגעים

חדשות6 במרץ 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה

<