חדשות

אפס סובלנות

חדשות26 בינואר 2021    דקה אחת
0

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' שוחח הבוקר עם השר לביטחון פנים בנוגע לריבוי מקרי האלימות והפשיעה בבאר שבע

אפס סובלנות
<

ראש עיריית באר שבע קיים הבוקר שיחה עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ומפקדי המחוז הדרומי במשטרה: “באירועים האלימים האחרונים נחצו קווים אדומים וכראש עיר, אינני יכול להשלים עם תופעה חמורה שכזו, אשר פוגעת בביטחונם האישי של כל תושבי המטרופולין. חשוב להדגיש שאותם פורעי חוק, מכתימים ציבור שלם מקרב האוכלוסייה הבדואית במרחב הנגב, שרובה המכריע חיה לצידנו בשותפות מלאה במגוון תחומי החיים. יש לציין כי האלימות לא פוסחת גם על היישובים הבדואים בנגב ותושביהם” אמר דנילוביץ’ והמשיך: “אני מודה לשר אוחנה ולמפקדי המשטרה על האוזן הקשבת ועל ההיענות החיובית לדרישתנו. השר התחייב כי יינתן מענה יסודי, מתמשך וארוך טווח שיכלול את כל האמצעים הדרושים: תוספת של כוח אדם, הקמה של עמדות שיטור ותחנת משטרה נוספת בפארק נחל באר שבע, התמקדות בסיכול פשיעה והתייחסות מחמירה לכל אירוע – אפס סובלנות!
סיכמתי עם השר שיגיע לסיור בעירנו על מנת להתרשם מתנופת הפיתוח ומצורכי הביטחון הגדלים של אזור הנגב. בימים הקרובים נתכנס ראשי הרשויות בנגב (יהודים ובדואים), נשתף פעולה במשימה חשובה זו של החזרת הביטחון האישי ונצא בקריאה חד משמעית למאבק עיקש ונחוש בפורעי החוק! בסוגיה זו אנו מצפים לשיתוף פעולה מלא מכל הגורמים, יהודים ובדואים החיים בנגב”.

כתבות נוספות בחדשות

0

“רץ ממקום למקום כמו בן 16”

כך אומר סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בעיר שמעון בוקר, על ראש הממשלה בנימין נתניהו, שערך אתמול כנס בחירות בבירת הנגב

חדשות8 במרץ 2021    3 דקות
0

3 נפגעים בשריפה בערד

כוחות כיבוי עבדו בשעה האחרונה בשריפה שפרצה בערד וחילצו 3 נפגעים

חדשות6 במרץ 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה