חדשות

שדה התעופה המשלים יוקם בנבטים

חדשות18 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

כך אמרה שרת התחבורה מירי רגב בביקור אתמול בנבטים

שדה התעופה המשלים יוקם בנבטים
צילום: דוברות מועצת הנגב

צמרת משרד התחבורה בראשות השרה מירי רגב וראשי רשויות מהנגב סיירו אתמול בשדה התעופה נבטים. השרה הצהירה כי נמל התעופה הבינלאומי המשלים לנתב”ג ייפתח בנבטים ולא בעמק יזרעאל, בסמוך לרמת דוד וכי תפעל ביחד עם בני גנץ, שר הבטחון, להעברת החלטת ממשלה בנידון. השרה ציינה כי היא נחושה להפוך את הקמת שדה התעופה הבינלאומי הבא של ישראל בנבטים להחלטת ממשלה חלוטה. בביקור המכונן וההיסטורי שלה אתמול (יום שלישי) בנבטים אשר כלל דיון עם ראשי הרשויות באזור יחד עם צוות משרדה, הורתה להם השרה להתארגן לקראת הצגת יתרונות ההקמה של השדה בנבטים בפני ראש הממשלה בנימין נתניהו כדי לקדם החלטת ממשלה בנושא. מועצת הנגב, ראשי הרשויות ומובילי מטה המאבק המשותף למען הקמת שדה התעופה בנבטים הודו לשרה על על נכונותה לעמוד מול כל התנגדות אפשרית של חיל האוויר באומרה כי למדינת ישראל יש צבא ולא ההיפך ושנבטים עדיפה על פני כל חלופה אחרת על-פי כל הפרמטרים והשיקולים הרלוונטיים. במועצת הנגב בירכו על ההחלטה והודו  לשרה על הובלת הנושא תוך גילוי אומץ לב ומנהיגות ומתוך מחויבות למימוש חזונו של דוד בן גוריון.

גם ראש המועצה האזורית בני שמעון, ניר זמיר בירך ואמר “בביקורה של שרת התחבורה אתמול הצלחנו להביא להישגים משמעותיים למועצה שלנו ולאזור כולו, החל מהאצת העבודות על כביש 264, דרך התחייבות לתקציב להרחבת צומת אשל הנשיא וגולת הכותרת – הכרזה של השרה להקמת שדה תעופה לאומי בנבטים, בשורה משמעותית לנגב כולו לתושבי בני שמעון”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

“יש לקדם באופן מיידי החלטת ממשלה להפיכת...

מנהל המכון הוולקני, פרופ' אלי פיינרמן: "עלינו לפעול למען הפיכת הנגב למרכז ארצי– גלובלי של קדמה טכנולוגית. אנו מאמינים כי תחום זה יהווה את אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים ויזניק את הנגב אל עשור חדש של קדמה".

חדשות29 בנובמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה