חדשות

השר איציק שמולי בביקור במרכז לאודר

חדשות18 באוקטובר 2020    דקה אחת
0
השר איציק שמולי בביקור במרכז לאודר
צילום: יחסי ציבור

למעלה מ-1500 צעירות וצעירים אקדמאים נעזרו וקיבלו הצעות תעסוקה באמצעות הפלטפורמות השונות של “מרכז לאודר” לתעסוקה בבאר-שבע וכל זאת בעיצומם של חודשי משבר הקורונה בישראל.

כך נמסר לשר הרווחה איציק שמולי בעת ביקור עבודה שערך במרכז. אורי כרמל מנכ”ל ארץעיר הארגון המפעיל את מרכז לאודר אמר לשר כי הסיוע לצעירים דורשי התעסוקה נמשך גם בימי הסגרים הראשון והשני באמצעות הזום.
כרמל הציג בפני השר שמולי את הפעילות של המרכז הנהנה מתמיכה ומימון גם של JNF ארה”ב והציע שהמשרד יאמץ את הידע והנסיון שנרכשו בדרום כדי להביא את הבשורה לכלל הצעירות והצעירים בארץ שנמצאים בימים אלה בעין הסערה ממש.
השר איציק שמולי אמר בתום הביקור במרכז : “דווקא בימים קשים וסוערים אלה כשהדור הצעיר שלנו מאבד את מקומות העבודה שהיו לו מתעצמת חשיבותם של גופים כמו מרכז לאודר שמסייע לצעירות ולצעירים למצוא את המשרות המתאימות להם ולקשר בינם לבין המעסיקים בחיבור ישיר ומהיר יחסית. יש לנו לא מעט ללמוד מהניסיון של אנשי מרכז לאודר ונעשה הכל כדי להנגיש את הידע הזה לכלל הצעירים מחפשי העבודה בארץ ולא רק לאנשי הדרום.”
המישנה למנכ”ל “מרכז לאודר” תמר גיל מנחם גילתה כי בכוונת הפילנטרופ רון לאודר להעתיק בשבועות הקרובים את מתכונת העבודה שנוסתה בהצלחה בדרום אל מרכז לאודר שיתחיל לפעול בקרוב בעכו לטובת תושבי הגליל.
רון לאודר יזם ומימן את הקמת המרכז בבאר-שבע לפני חמש שנים מתוך הכרה בחשיבות הנגב לעתידה של המדינה וכי בימים אלה הוא מקים את ביתו החדש בלב העיר העתיקה בבאר-שבע.

כתבות נוספות בחדשות

0

טוביה צפיר הגיע להופעה בבית האבות משען

לאחר הסרת הסגר, הגיע טוביה צפיר להנעים את זמנם של דיירי משען בבאר שבע

חדשות27 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

בעיריית באר שבע החליטו : חמישה ימי...

ביום ראשון הקרוב יחזרו תלמידי כיתות א-ד בבאר שבע ללמידה בקפסולות בכיתות לחמישה ימים מלאים

חדשות27 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה