חדשות

התינוקות החדשים של תשפ״א בסורוקה

חדשות20 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

93 לידות במרכז סבן למיילדות בסורוקה במהלך ימי החג

התינוקות החדשים של תשפ״א בסורוקה

במהלך ראש השנה תשפ”א הגיחו לאוויר העולם 97 תינוקות במזל טוב בבית החולים סורוקה , מתוכם:

48 בנות 49 בנים ובהם 4 זוגות תאומים.

ד״ר דורון דוקלר, מנהל חדרי הלידה במרכז סבן למיילדות בסורוקה: ״גם בתקופה מאתגרת זו, בכל משמרת עומד לרשות היולדות במרכז סבן בסורוקה צוות של רופאים, מיילדות, מרדימים, אחיות חדר ניתוח ורופאי ילדים הזמינים לכל הנדרש.
הצוות המיומן של הרופאים ושל המיילדות שמח להיות שותף ליצירה הניפלאה של חיים חדשים״.
מוניק אטיאס, מנהלת הסיעוד בחדרי הלידה במרכז סבן בסורוקה,״ יום ויום ניתן בחדר הלידה שלנו מענה מקצועי, קשוב, מחבק ואמפטי. נאחל לכולם חיים טובים ובריאים. אנו מודים לצוותים על הנכונות לעסוק במלאכת הבאת חיים חדשים לעולם במהלך ימי החג״.

מאיה ואלעד דומר תושבי אופקים היו בין המשפחות שהתברכו בתינוק חדש במשפחה. מאיה ילדה את בתה הראשונה במזל טוב ובשעה טובה ביום ראשון בשעה 2:05 לפנות בוקר. התינוקת נולדה במשקל 2.750 ק”ג בסיועה של המיילדת ויקטוריה טסלר. לדברי מאיה “המיילדת הכי טובה והכי חמה. אישה עם סבלנות חום ואהבה”.

מאיה ואלעד מספרים “התרגשות גדולה ללדת את בכורתינו בראש השנה. חג של התחלות חדשות. מאחלים לקטנה שלנו שנה טובה בריאות והצלחה שנראה ממנה נחת בזכות השנה החדשה הזו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

“יש לקדם באופן מיידי החלטת ממשלה להפיכת...

מנהל המכון הוולקני, פרופ' אלי פיינרמן: "עלינו לפעול למען הפיכת הנגב למרכז ארצי– גלובלי של קדמה טכנולוגית. אנו מאמינים כי תחום זה יהווה את אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים ויזניק את הנגב אל עשור חדש של קדמה".

חדשות29 בנובמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה