חדשות

הדואר בא היום

חדשות2 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

אסנת אלקובי מאופקים מחלקת דואר בכל מזג אוויר

הדואר בא היום
מחלקת דואר בכל מזג אוויר. צילום: באדיבות דואר ישראל

כשכולנו  במזגן, בורחים מהחום הכבד, ישנם רבים שעובדים בחוץ בשמש הקופחת. אוסנת אלקובי מאופקים היא חלק ממערך הדוורים בעיר. אלקובי, עובדת כדוורת מזה 21 שנה ומספרת כי מדי יום היא אחראית על חלוקת דואר וחבילות בשכונת מישור הגפן בעיר , צועדת  קילומטרים רבים במהלך יום העבודה.

“אני אוהבת את עבודתי בשטח, שמחה לקום בבוקר ולצאת לעבודה, נהנית לעבוד במרחבים הפתוחים ,ללכת ברחובות, לפגוש אנשים ולתת שירות לתושבים שמאוד מעריכים את המאמצים שאנו משקיעים בכל תנאי מזג אויר” אומרת  אוסנת . “אמנם לא קל לעבוד בתנאי שרב כבדים ובשעת הבוקר נרשמו היום 35 מעלות, שותים הרבה מים  ומבצעים את החלוקה לתושבים. נחמד לעבוד באוויר הפתוח  ולבצע את העבודה בשמחה על הצד הטוב ביותר, לטובת תושבי אופקים “

אוסנת מוסיפה כי “גם בימים החמים אנחנו מקפידים להביא את החבילות והמכתבים לתושבי אופקים וכמובן לא שוכחים לשתות הרבה מים, להימרח בקרם הגנה ולעשות הפסקה להצטננות כמובן עם מסיכה על פי ההנחיות”. אמנם לא קל לעבוד בתנאי שרב כבדים אבל הדוורים והדווריות עושים זאת באהבה.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה