חדשות

מבצע הסברה למניעת קורונה

חדשות26 ביולי 2020    דקה אחת
0

עיריית באר שבע ופיקוד העורף יקיימו גם השבוע מבצע הסברה נרחב למניעת התפשטות הנגיף

מבצע הסברה למניעת קורונה
צילום: באדיבות עיריית באר שבע

עיריית באר שבע ופיקוד העורף במבצע הסברה נרחב למניעת התפשטות נגיף הקורונה. במסגרת המאבק העירוני בגל השני של נגיף הקורונה, גם השבוע יתקיים מבצע הסברה נרחב נוסף ברחבי באר שבע.

צוותים של יחידת השיטור העירוני ביחד עם חיילי פיקוד העורף, סיירו ויסיירו היום ובמהלך השבוע הבא, במוקדים רבים ברחבי העיר בהם בין היתר: המרכז המטרופוליני, מתחמי קניות בילוי ופנאי, בנקים, דואר, בשוק עירוני, יחלקו חומרי הסברה ויחדדו את חשיבות השמירה על הנחיות משרד הבריאות.

יש לציין שבמהלך השבועות האחרונים, פועלת ותמשיך לפעול סיירת הסברה של אגף הפיקוח העירוני במהלכה מחלקים הפקחים דו”חות חיוביים לתושבים ללא מסכה, על מנת להטמיע את חשיבות השמירה על הנחיות משרד הבריאות זאת לצד פעולות אכיפה והסברה רבות נוספות שנעשות כל העת, בקרב הציבור הרחב ובעלי העסקים.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ’: ” שיתוף הפעולה של התושבים ויישום הנחיות משרד הבריאות הכרחי למניעת המשך התפשטות נגיף קורונה. הישמעו להנחיות. זה בידיים שלנו

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה