חדשות

נעצר חשוד בהצתת רכב ושריפת אדם בב”ש

חדשות23 ביולי 2020    דקה אחת
0

על פי החשד, ההצתה נעשתה לאחר ויכוח בין השניים

נעצר חשוד בהצתת רכב ושריפת אדם בב”ש
אילוסטרציה | דוברות המשטרה

בתאריך 4.6 בסמוך לשעה 04:00 התקבל במוקד 100 של משטרת ישראל דיווח אודות רכב עולה באש ברח’ יד ושם. כוחות משטרה וכיבוי אש אשר הגיעו למקום החלו בפעולות כיבוי הרכב אז התגלתה בתוכו גופת אדם חרוכה שמותו נקבע במקום. בתם הערכת מצב שנערכה בידי מפקד מרחב נגב תת ניצב יאיר חצרוני הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד בתחנת משטרת באר שבע.

עוד באותו היום, שוטרים שהיו במהלך משמרת באזור קריית הממשלה הבחינו באדם שעורר את חשדם,כאשר סימני חבלה על פניו וברשותו שקית שהכילה רכוש. הם ביקשו לבדוק אותו, אך זה נמלט תוך שהוא תוקף את השוטרים ואף נושך אחד מהם בידו. במהלך המאבק עם השוטר הושלכה השקית ורכוש,אותם השליך החשוד ואלו נתפסו והועברו לבדיקה במעבדת זיהוי פלילי. עם התקדמות החקירה ולאחר שהשוו ממצאי זירת הרכב השרוף לאלו מאירוע הנשיכה הצליחו החוקרים לגלות את זהותו של החשוד, תושב תרקומיא, בן 29, והחלו בפעולות לאיתורו ומעצרו. בתאריך 7.6.20, במהלך פעילות בלשי היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע, אותר ונעצר החשוד במרכז מסחרי בשכונה ד׳ בעיר. עם התקדמות החקירה עלה כי קיימת הכרות מוקדמת בין החשוד לקורבן ובסמוך לקרות האירוע התגלע בניהם ויכוח, אשר בסופו החשוד הגיע לרכב בו ישן הקורבן וגרם למותו באלימות תוך שהוא מצית את הרכב ונמלט. עם תם מלאכת החקירה הועבר חומר החקירה לעיון והחלטת פרקליטות מחוז דרום והיום הם צפויים להגיש כתב אישום.

במהלך החקירה עלה החשד כי יום קודם למעצרו שדד החשוד יחד עם אחרים סכום כסף מאדם אחר שעבר ברחוב בסמוך למרכז המסחרי בו נעצר, יחד עם שניים נוספים,תושבי ערערהבנגב, והוגש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס להם.

כתבות נוספות בחדשות

0

אדם נמצא ללא רוח חיים במסתור כביסה...

חדשות21 בינואר 2021    דקה אחת
0

נעצרו חשודים בהתעללות בגורי כלבים

שני חשודים בני 14 ו-17 נעצרו בחשד להתעללות בגורי כלבים

חדשות18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה