חדשות

נציגה דרומית במועצת התלמידים והנוער הארצית

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת
0

יובל גודקר שעולה לכיתה יב' במקיף רבין בבאר שבע, נבחרה לסגניות יושב ראש מועצת התלמידים והנוער

נציגה דרומית במועצת התלמידים והנוער הארצית
צילום: פרטי

יובל גודקר, תלמידת כיתה יא’ ממקיף רבין בעיר נבחרה להיות סגנית יושב ראש מוצעת התלמידים והנוער הארצית. גודקר כיהנה בשנה האחרונה כיושבת ראש מועצת התלמידים והנוער בבאר שבע בנוסף להיות ראש מועצת התלמידים במחוז דרום ונציגה במועצה הארצית, “בשבוע שעבר היו בחירות של המועצה ונבחרתי לסגנית יושב ראש מועצת התלמידים והנוער הארצית על ידי חברי המליאה מבתי ספר בכל הארץ”.

גודקר מספרת על פעילות המועצה, “מועצת התלמידים והנוער הם הגוף הרשמי של בני הנוער בארץ, הם אלה שלמעשה מייצגים את התלמידים מול מקבלי ההחלטות ברמה העירונית, מחוזית וארצית. המועצה מקיימת כמה פעילויות כמו לדוגמה שבוע אהבה חינם, או כמו ההפגנה שהיתה השבוע נגד ההשבתה של תנועות הנוער. לפני שנתיים המועצה קידמה את פרויקט “דרום שחור”, מחאה של בני נוער מקו העימות בדרום, משהו שהתחלנו פה בבאר שבע וקיבל גב מהמועצה הארצית. גם מחאת הטסטים היא מחאה שהגיעה מהמועצה. כל דבר שנוגע לנוער הוא תחת פעילות המועצה. מועצת התלמידים והנוער שולחת נציגים לוועדות החינוך, מגיעים, מדברים, משפיעים. השתתפנו בוועדה ואמרנו מה הנוער צריך, כדי שיידעו שצריכים להקשיב לנו . לא היינו מוכנים לוותר על הבגרויות.

גודקר מאמינה שגם לתלמידים יש כוח, “אני חושבת שיש לנו השפעה. גם אנחנו מפגינים מול הכנסת, כמו שקורה עכשיו עם מחאת הנוער. אני מאמינה שמקשיבים לנו כי אנחנו אלה שבאמת יודעים מה התלמידים והנוער רוצים ובעיקר צריכים”.

 

 

כתבות נוספות בחדשות

0

רגע לפני הסתיו, טיולים באוויר הפתוח

קרן קימת לישראל מציעה מגוון מסלולי טיול קלילים עם גישה נוחה שמתאימים לטיול קצר עם סבא וסבתא בדרום הארץ.

חדשות25 באוקטובר 2020    3 דקות
0

שיפור משמעותי חל במצבו של הנער בן...

בנוסף אושפז אתמול ילד בן 4, שגם הוא היה חיובי לקורונה, וסובל מאותה התסמונת. הוא מאושפז במצב בינוני ביחידה לטיפול נמרץ ילדי

חדשות23 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה