חדשות

החלטה שמסכנת את קיום שנת הלימודים הבאה

חדשות30 ביוני 2020    דקה אחת
0

פורום גמלאי אוניברסיטת בן גוריון מזהיר כי ההחלטה לעבור למבחנים בזום תפגע קשות בסטודנטים

החלטה שמסכנת את קיום שנת הלימודים הבאה
קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון בנגב | צילום: דני מכליס

פורום גמלאי אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מוחה על כך שבשל החלטה שרירותית של השר להשכלה גבוהה (ומבלי שנועץ עם ועד ראשי האוניברסיטאות) לקיים את בחינות הסמסטר באמצעות זום, עלול ציבור הסטודנטים בישראל להיפגע קשות.

“מדובר בהחלטה אומללה שתביא להרס הרמה האקדמית תחת מעטה הקורונה. ההחלטה על ביטול בחינות בקמפוסים תפגע בעשרות אלפי סטודנטים שלא יוכלו להיבחן בבחינות פסיכומטריות, בחינות גמר, בחינות רישוי, ובחינות שלא ניתן לקיימן מחוץ לקמפוס”, ציינו חברי הפורום.

לטענתם, האוניברסיטאות מעמידות במקום הראשון את בריאותם של הסטודנטים ופועלות לפי כל הכללים המחמירים ביותר של משרד הבריאות. פתרונות ייחודיים ניתנים לסטודנטים בקבוצות סיכון שונות. באוניברסיטאות בהן מתקיימות בחינות, הסטודנטים מתייצבים ומביעים שביעות רצון מההערכות ומהיכולת לדאוג לבריאותם. ההחלטה של השר מסכנת את קיום שנת הלימודים האקדמית הבאה. ביטול הבחינות בקמפוסים עלול להעמיד בסכנה את סיום הסמסטר, ולפגוע בפתיחת שנת הלימודים הבאה.

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה