חדשות

תופעה מטרידה : עשרות חלונות רכבים נופצו בבאר שבע

חדשות28 ביוני 2020    דקה אחת
0

עשרות חלונות רכבים נופצו בסוף השבוע בחניון רכבת צפון. תושבים מספרים כי זו תופעה שמתרחשת כבר כמה ימים בכמה מקומות

תופעה מטרידה : עשרות חלונות רכבים נופצו בבאר שבע
צילום: ליאור קגנוביץ'

בסוף השבוע האחרון התעוררו עשרות מתושבי באר שבע ולא האמינו. לעשרות מכוניות שחנו בחניון רכבת צפון נופצו שמשות הרכבים. לטענת התושבים, כל רכב שהיה בחניון הרכבת בסוף השבוע נמצא עם חלון כזה או אחר שבור. ליאור קגנוביץ, שהרכב של קרובת משפחתו נופצו השמשות סיפר כי זה היה מעשה ונדליזם נטו, לא ניסיון פריצה לרכבים. לדבריו, גם במשטרת ישראל שהגיעה למקום סיפרו כי מדובר בונדליזם וכי הם הוזמנו להגיש תלונה במשטרה.

תושבים אחרים מספרים כי מדובר בתופעה שמתחוללת כבר כמה ימים ברחבי העיר באר שבע. שרון, שרכבו נפרץ בחניון היס פלאנט סיפר, “ביום שלישי חזרתי לרכב ומצאתי את החלון ברכב שבור. זה היה החלון שליד הנהג אבל מה שהפתיע אותי זה שלא גנבו כלום מהאוטו, גם לא ניסו לגנוב. זה היה סתם כדי לשבור את החלון” סיפר והוסיף כי לאחר מכן שמע לפחות על עוד שני מקרים של רכבים שחלונותיהם נופצו. גם קגנוביץ סיפר כי שמע על כמה רכבים שנופצו החלונות שלהן בשכונה ד’.

כתבות נוספות בחדשות

0

בשורה אמיתית לנגב

המאבק הצליח וקברניטי הנגב יכולים להיות מרוצים אחרי ההחלטה לפתיחת מעטפות המכרז בפרויקט קריית המודיעין. יו"ר ועד הפעולה "ישראל למען הנגב" ד"ר אתי לוצאטו מוחה על האמירה שיוחסה לרמטכ"ל אביב כוכבי לגבי הפיכת "לקסוס" המודיעין ל"סוסיתא" עם העברתו דרומה, ומדגישה: "המציאות טופחת על הפנים באמירה הזאת. הכוכבים מתחילים להסתדר"

חדשות9 ביולי 2020    11 דקות
0

חשש בבית החולים סורוקה מהעלייה במספר הנדבקים...

19 מאושפזים במחלקה לקורונה בבית החולים סורוקה

חדשות9 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה