חדשות

ערב טוב זאפה באר שבע

חדשות24 ביוני 2020    דקה אחת
0

אחרי המתנה ארוכה, הערב זה סוף סוף קורה. זאפה באר שבע נפתח

ערב טוב זאפה באר שבע

סוף סוף זה קורה. אחרי המתנה מורטת עצבים של שלושה חודשים, זאפה באר שבע נפתח ברוב פאר והדר. רן שקד, הבעלים של זאפה באר שבע הרגיש כמו ביום חתונתו. אל הזאפה הגיעו שר התרבות החדש חילי טרופר, הבעלים של הסינמה סיטי,ח  מנכל חברת כיוונים שלומי נומה, מנכל תיאטרון באר שבע שמוליק יפרח ואביב גפן שהיה זה שנבחר לפתוח את הערב.

שר התרבות חילי טרופר אמר, “תרבות היא חמצן. הרבה זמן לא הרגישו חמצן  הערב זה חוזר. התרבות חוזרת. תרבות היא מתנה שכולם זכאים לה. איזה כיף שבבירת הנגב נפתח מועדון מיוחד. זה אחד המקומות הראשונים שמנגיש לכבדי שמיעה. העולם שייך לעקשנים ואנשי תרבות הם עקשנים. אני שמח שהמקום נפתח פה בבאר שבע.

אסף מור סמנכל הזאפה “אני מאוד מתרגש. זו בשורה אמיתית לתושבי הנגב. כל אומני ישראל יגיעו לכאן. מועדון זאפה יפעל להבאתם של מיטב המופעים”.

משה אדרי הבעלים של סינמה סיטי אמר, “אני שמח שהבאנו את זאפה לבאר שבע. אני בטוח שזה מועדון ההופעות הכי יפה שנבנה במדינת ישראל”.

רן שקד “לפני 13 הייתי במופע צהריים של בלקפילד. אני זוכר את הריח של האנשים בקהל. אני זוכר שהתחילו לנגן ואז הבנתי ‘זה מגיע לבאר שבע. מועדון הופעות איכותי שלא מתפשר בשום דבר. זה רגע מכונן מבחינתי. בשלושה חודשים היתה לנו הפסקה לא צפויה. אומרים שכל עכבה לטובה ואני מרגיש שזה באמת ככה. יש זאפה בבאר שבע”.

כתבות נוספות בחדשות

0

שתי דירות בב”ש נסגרו בחשד ששימשו לביצוע...

המשטרה סגרה את הדירות בחשד ששימשו לביצוע מעשי זנות

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת
0

נציגה דרומית במועצת התלמידים והנוער הארצית

יובל גודקר שעולה לכיתה יב' במקיף רבין בבאר שבע, נבחרה לסגניות יושב ראש מועצת התלמידים והנוער

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה