חדשות

photo is real

חדשות23 ביוני 2020    דקה אחת
0

מרתון הצילום השישי של PHOTO IS:REAL יוצא לדרך ויתקיים ב"מדבר הנסתר" בפתחת ניצנה שברמת הנגב

photo is real
צילומים: photo is: real

PHOTO IS:RAEL בשיתוף המועצה האזורית רמת הנגב והרשות לפיתוח הנגב מזמינים אתכם למרתון צילום מטורף שיתקיים בשעות הקסומות של הערב והלילה במרחב המדבר הנסתר של פתחת ניצנה. זהו אזור ייחודי ועשיר בנופי מדבר מגוונים ובו דיונות חול, חקלאות מדברית, שרידים ארכיאולוגיים קדומים ומרחבים אינסופיים הנמצאים בסמוך לחמש קהילות צעירות ומיוחדות המתגוררות באזור ומחכות להתגלות. המרתון נוסד לזכרו של יוסי ביינארט.

מרתון הצילום הוא חגיגה בהשתתפות מאות צלמים מקצועיים וחובבנים, שלוקחים חלק בחוויה קבוצתית ואישית המבוססת על אתגרי צילום סודיים. במהלך שש השעות של המרתון יישלחו אל המשתתפים שישה אתגרי צילום אותם יש לבצע במרחב בפרק זמן קצוב. במסגרת המרתון תחוו מסע צילום מרתק באחד האזורים היפים בארץ, תתנסו בצילום לילי עם עששיות בגן הלאומי שבטה ותיפגשו עם צלמי טבע מקצועיים.

בסוף המרתון מוגשות התמונות לצוות שופטים מקצועי באופן אנונימי והשיפוט נעשה על פי אמות מידה מקובלות ותוך שימת לב לעמידת המשתתפים ביעדי האתגרים. פרסים יוענקו לזוכים בחמשת המקומות הראשונים. המרתון מיועד לחובבי צילום מקטן ועד גדול כאשר אופי המשימות מאפשר לכל אחד לקחת חלק. אין הגבלה על סוג הצילום וניתן לצלם בטלפון סלולרי או מצלמה מקצועית.

הפעילות מתקיימת בשיתוף הקהילה החינוכית התיישבותית ניצנה, הרשות לפיתוח הנגב, תיירות הר הנגב, רשות הטבע והגנים, חברת לופה, גליץ בית הספר לצילום, ארליך מרכז הצילום וסאמיאנג ישראל. לשמירת בריאות המשתתפים יש להקפיד ולקיים את הנחיות משרד הבריאות ומגבלות הפעילות, כפי שמפורסמות על ידי ממשלת ישראל בעת קיום המרתון על המשתתפים במרתון הצילום חלה אחריות אישית להתעדכן בהגבלות על הפעילות ולקיימן באופן מלא.

יום חמישי | 25.06.20 | 14:00-22:00

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה