חדשות

יריד תעסוקה וירטואלי

חדשות23 ביוני 2020    דקה אחת
0

כ-50 חברות היי-טק ומפעלים מכל הארץ ישתתפו ביריד התעסוקה הווירטואלי של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון השבוע

יריד תעסוקה וירטואלי
צילום: יובל קנר

המכללה האקדמית להנדסה ע”ש סמי שמעון ליריד התעסוקה הגדול בדרום. בשל מצב הקורונה ירידי תעסוקה רבים אחרים בוטלו, אך במכללה החליטו לקיים את היריד למרות זאת למען הבוגרים והסטודנטים המסיימים השנה. כדי לקיים את יריד התעסוקה בצורה מקוונת, רכשה המכללה מערכת חדשנית שתוכל לארח יחד מאות משתתפים. במהלך היריד יציגו כ-50 חברות מכל הארץ את התפקידים השונים למהנדסים ואף יוכלו להיכנס ל”חדרים” אישיים עם מועמדים כדי להתרשם מהבוגרים באופן אישי.

ביריד תשתתפנה חברות מהגדולות בארץ בכל ענפי התעשייה, אשר תצענה מגוון משרות בתחומי ההנדסה. החברות מחפשות סטודנטים לפני סיום הלימודים ובוגרים מכלל מקצועות ההנדסה. כיום, בשל מצב התעסוקה בישראל, עלה מספר מחפשי העבודה גם בקרב בוגרי מקצועות ההנדסה שישמחו להזדמנות לפגוש את המעסיקים הגדולים בארץ.

כל סטודנט או בוגר של המכללה יכול להצטרף ליריד התעסוקה ובתנאי שהם רשומים כמנויים במערכת המשרות של המכללה המכילה כיום למעלה מ- 4,000 מנויים של סטודנטים ובוגרים. הרישום כמובן ללא עלות לבוגרי SCE ומתבצע באתר המכללה. ביריד עצמו הסטודנטים יוכלו להיכנס לצפות בשיעורים מקצועיים בנושא מציאת עבודה בהם יקבלו טיפים לחיפוש עבודה וכתיבת קורות חיים, טיפים לראיונות מקוונים בשל המצב וכדומה.

לדברי הנשיא, פרופ’ יהודה חדד: “כבכל שנה המכללה מקיימת ירידי תעסוקה בשני הקמפוסים שלה, עם עשרות מעסיקים שמגיעים כדי לפגוש ולהציע לסטודנטים ולבוגרים שלנו מקומות עבודה ראויים להשכלה שרכשו. השנה, בעקבות משבר הקורונה העולמי ולאור הנחיות משרד הבריאות, אנו נדרשים להתאים את עצמנו למצב החדש בחשיבה יצירתית, שהובילה אותנו להחלטה שלא לוותר על יריד התעסוקה השנתי ולערוך אותו בצורה מקוונת. למעסיקים המובילים בישראל ובדרום בפרט יש ניסיון מצוין עם בוגרי המכללה ולכן הם חוזרים אלינו בכל שנה ליריד התעסוקה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

הגל שלפני הצונאמי הכלכלי

ההודעה אמש על סגירת הברים והמועדונים כבר הביאה לשני בעלי ברים לסגור את הברזים

חדשות7 ביולי 2020    3 דקות
0

שוב שריפה במפעל קוניאל בירוחם

שריפה שנייה בשבועיים האחרונים

חדשות7 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה