חדשות

מפתחים את האתגר מחזקים את העסקים

חדשות23 ביוני 2020    דקה אחת
0

האקתון דיגיטלי של עיריית באר שבע מזמין אתכם לקדם פתרונות חדשניים לעסקים המקומיים

מפתחים את האתגר מחזקים את העסקים
צילום: ingimage

עיריית באר שבע בהובלת אגף חדשנות ומערכות מידע וחברת ‘יעדים’ בשיתוף מטה ישראל דיגיטלית מזמינים אתכם לקחת חלק בהאקתון ( אירוע יזמות מרתוני) הדיגיטלי
Smart7 – Open B7 Data.

מטרת ההאקתון לקדם פתרונות חדשניים לעסקים בבאר שבע באמצעות שלושה אתגרים מרכזיים וזאת כחלק מההיערכות לשיגרת הקורונה והצורך להתאים מציאות עירונית חדשה לשגרת Covid-19.

הפתרון המוביל יזכה לתמיכה של עד כ-50,000 ₪ לקידום ויישום, מנטור מלווה וסיוע אשר יקדם את הפרוייקט ליישום במטרה להטמיע את הפרוייקט ולהביאו לביצוע במהירות האופטימלית.

האקתון פתוח לכולם, לבודדים ולקבוצות, יזמים עם רעיונות, אנשי עסקים,  אנשי קריאיטיב, מעצבים, מפתחים, אנשי Open-Data, אנשי קהילה וכו’.

לא נדרש רקע טכנולוגי או ניסיון קודם, כן נדרשים מעוף ומוטיבציה ליצור רעיון ולחדש! .

ההאקתון הציב 3 אתגרים מהותיים בדגש על פיתוח וטיפוח עסקים מקומיים וזאת תוך שימוש בפלטפורמות ה-OPEN DATA העירוניות:
אתגר 1 :   מציאת אמצעים שיסייעו להגדיל את המחזור של עסקים מקומיים קטנים בבאר שבע, על ידי שימוש באמצעים דיגיטליים, המעודדים מסחר מקוון באופן קל, מהיר וללא הגעה לבית העסק.
אתגר 2:  הנגשה ועידוד שירות משלוחים יעיל לעסקים מקומיים, במודל המאזן בין אפקטיביות ורווחיות העסקים. המנגנון המבוקש יהיה יעיל וכלכלי, ויגשר על הפער בין ביקוש והיצע למשלוחים בעיר.
אתגר 3 קרוב – רחוק: מיקסום המרחב הפיזי בעסקים. הגדלה ואופטימיזצית קבלת קהל לעסקים המבוססים על שירות פרונטלי וזאת תוך הקפדה על שמירה על הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות, במטרה לסייע להגדלת הכנסות העסק ולחיזוק החוסן הכלכלי-עסקי.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ’: ” האקתון הדיגיטלי Smart7 – Open B7 Data מצטרף למסורת של אירועי חדשנות ויזמות בהשתתפות תושבי העיר במטרה לעודד מעורבות תושבים לקחת חלק פעיל בקידום ופיתוח באר שבע. מהלך זה הוא אחד מיני רבים שיעזרו לתושבים ולבעלי העסקים וזאת כחלק

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה