חדשות

בלבול בבידוד

חדשות10 ביוני 2020    דקה אחת
0

צעיר באר שבעי ובת זוגו החיילת חויבו בסוף השבוע שעבר בידי משרד הבריאות להיכנס לבידוד. למרות זאת, נדרשה החיילת להתייצב בתחילת השבוע ביחידתה. כעבור כמה שעות, היא שוחררה חזרה לביתה. ואז, חויבה לשוב למחרת ליחידה

בלבול בבידוד
צילום: ingimage

ליאור קגנוביץ’ מבאר שבע, בן זוגה של החיילת המקומית ראיסה פבלוב, התלונן ביום ראשון השבוע, שלמרות שבהוראת משרד הבריאות הוא וחברתו נאלצו להיכנס לבידוד מיום חמישי שעבר, פבלוב חויבה להגיע באותו בוקר יום ראשון ליחידתה הצבאית בעיר הבה”דים.

לדברי קגנוביץ’, “ביום שלישי ה-2.6 בין 18:00 ל-19:15 היינו ב’ביקור רופא’. לאחר יומיים, קיבלתי שיחה ממשרד הבריאות, ונאמר לי שב-18:00 היה ב’ביקור רופא’ חולה קורונה, ושאני צריך להיכנס לבידוד, כמובן גם עם בת הזוג שלי, מכיוון שהיינו שם יחד, כולל אצל הרופא. נכנסנו לבידוד וביום שישי, בת הזוג שלי דיברה עם המפקדת שלה, ונאמר לה שהיא כן צריכה להגיע ליחידה, כי למרות שמבחינת משרד הבריאות והמערכת, החולה היה ב-18:00 ב’ביקור רופא’, מבחינת הצבא הוא היה ב-19:40”.

והוא המשיך: “ניסינו לברר מה לעשות וכשלא הצלחתי לקבל שום תשובה, בת הזוג שלי שאמורה להיות בבידוד נאלצה לנסוע באוטובוס ליחידה שלה.. זה פשוט בושה שככה מתנהלת המערכת שלנו, כשאין עם מי לדבר. במצב הזוי כזה, אם היא כן תהיה חולה, אז בסיס שלם ייכנס לבידוד”.

בשעות הצהריים של יום ראשון השבוע, התבשרה חברתו של קגנוביץ’ שהיא תשוחרר בקרוב חזרה לביתה, כדי להמשיך את הבידוד. בינתיים, הוא עצמו קיבל אישור מרופאת המשפחה שלו לעבור בדיקת קורונה סיפר בזמן שחברתו התבקשה להגיע למחרת (שני) לבסיסה, למרות שהוא נשאר בבידוד עד לקבלת תשובה, שלבסוף חזרה שלילית.

דובר צה”ל מסר בתגובה: “עם קבלת הדיווח אודות החולה המאומת, ביצע חיל הרפואה חקירה אפידמיולוגית מקיפה בשיתוף לשכת הבריאות המחוזית, זאת במטרה לאתר מגעים. בתום החקירה, הונחו החיילים הרלוונטיים להיכנס לבידוד”.

כתבות נוספות בחדשות

0

שתי דירות בב”ש נסגרו בחשד ששימשו לביצוע...

המשטרה סגרה את הדירות בחשד ששימשו לביצוע מעשי זנות

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת
0

נציגה דרומית במועצת התלמידים והנוער הארצית

יובל גודקר שעולה לכיתה יב' במקיף רבין בבאר שבע, נבחרה לסגניות יושב ראש מועצת התלמידים והנוער

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה