חדשות

המסעדות ובתי הקפה נפתחו והלקוחות הצביעו ברגליים

חדשות27 במאי 2020    דקה אחת
0

משעות הבוקר פתחו המסעדות ובתי הקפה את שעריהן אחרי כמעט שלושה חודשים בהן היו סגורים

המסעדות ובתי הקפה נפתחו והלקוחות הצביעו ברגליים

אחרי כמעט שלושה חודשים, הבוקר נפתחו בתי הקפה והמסעדות והלקוחות לא איחרו להגיע. מסתבר שהיה הרבה “רעב”, תרתי משמע אצל הלקוחות שהצבייעו ברגליים.

בבית הקפה בליקר בייקרי בגרנד קניון בבאר שבע, הלקוחות התאספו כבר משעות הבוקר. נדב לוגסי, הבעלים של בית הקפה סיפר, “אנחנו כמה ימים בהכנות לפתיחה. אתמול עבדנו עד השעות הקטנות של הלילה בניקיונות אחרונים והתאמה להנחיות משרד הבריאות. כבר בפתיחה התאספו כמה לקוחות שידעו שאנחנו פותחים ובאו לפרגן. עד אחר הצהריים הגיעו לא מעט לקוחות והיה מאוד כיף לראות את הלקוחות הקבועים, אנשים חדשים, ובעיקר היה כיף לחזור לעבוד ולחזור לסוג של שגרה”.

גם במסעדת אגאדיר פתחו בצהריים את המסעדה ושעה קלה לאחר הפתיחה כבר החלו להגיע לקוחות, ” זה מאוד שמח ומרגש  לפתוח מחדש את המסעדות והברים, מרגישים שזהו יום חג” אמר רן שקד הבעלים של המסעדה, ” אנחנו לא נשכח שהמשבר איננו מאחורינו, הקושי הגדול עדיין לפנינו. הענף כולו עבר טלטלה ומקווים שנסיים אותו בהצלחה עד סוף השנה. אני מזמין את כל תושבי העיר לצאת ולהתארח במסעדות ולגלות אחריות הדדית , בין היתר להיות יותר רגישים לצוותים שמשרתים אותם”.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

נעצרו חשודים בהתעללות בגורי כלבים

שני חשודים בני 14 ו17 נעצרו בחשד להתעללות בגורי כלבים

חדשות18 בינואר 2021    דקה אחת
0

מחלימים מקורונה יסייעו לחולים במרכז הרפואי סורוקה

עיריית באר שבע בהובלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בשיתוף המרכז הרפואי סורוקה מגייסת מערך מתנדבים מחלימים מקורונה לתמיכה בחולי קורונה המאושפזים במרכז הרפואי

חדשות17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה