חדשות

ממרח תמרים במקום ארוחה חמה

חדשות17 במאי 2020    דקה אחת
0

ילדי החטיבה הצעירה בבית הספר רמות נאלצו לאכול כריך במקום ארוחת צהריים. חברת כיוונים : מתנצלים בפני ההורים

ממרח תמרים במקום ארוחה חמה
צילום אילוסטרציה: ingimage

הלימודים אמנם חזרו לשגרה מלאה אבל הבלבול בחזרה הביא איתו גם כמה טעויות לא נעימות. דניאלה, אמא לילדה בגן חובה בבית הספר רמות בבאר שבע, הופתעה לגלות בקבוצת הווטסאפ של הגן שמרבית ילדי הגן לא קיבלו ארוחה חמה במסגרת הצהרון בחטיבה הצעירה בבית הספר. דניאלה סיפרה כי, “אספתי את הילדה יותר מוקדם כי לקחתי את אחיה לבדיקה. כשחזרנו הבנתי דרך קבוצת הווטסאפ שחלק מהילדים לא קיבלו ארוחה חמה. אחת האימהות שאלה אם עוד ילדים לא אכלו. שאלתי את הילדה שלי והסתבר שהיא לא אכלה ארוחת צהריים פשוט כי לא היה” סיפרה.

דניאלה הוסיפה כי במקום ארוחת צהריים, הוצע לילדה כריך עם ממרח תמרים, “כנראה שמה שקרה שהביאו קודם לילדי כיתה א’ וב’ ולא נשאר לילדי הגן. רק 6,7 אכלו ארוחה והשאר לא. הציעו להם כריך עם ממרח תמרים. ילדים נשארו כמה שעות, ללא אוכל, בחום הזה. כשפנינו לרכזת התשובה הייתה שזה לא רק אצלנו, זה עוד גנים באזור”.

מחברת כיוונים נמסר “ביום הראשון לפעילות בצהרונים, לאחר כחודשיים בהם לא התקיימה הפעילות בעקבות התפרצות הקורונה, אירעה תקלה בכמות המזון שהוזמנה וכתוצאה מכך, היה פער בין כמות הילדים שהגיעו לצהרון לבין כמות המנות שהוזמנה. עקב כך, הצוותים ארגנו מזון חלופי עבור הילדים. אנו מתנצלים בפני ההורים והילדים על התקלה החריגה ומובן כי נערכנו לקראת מחר לגידול בכמות המנות”.

כתבות נוספות בחדשות

0

המאבק הצליח. אמ”ן עובר לנגב

הבוקר אישרו במשרד הביטחון כי שר הביטחון הנחה לקדם את העברת קריית המודיעין לנגב

חדשות2 ביולי 2020    3 דקות
0

הייתם במקומות הבאים? אולי אתם צריכים להיכנס...

פורסמו מסלולים חדשים לחולי קורונה בבאר שבע

חדשות2 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה