חדשות

כתב אישום נגד תושב הדרום בגין התעללות בבנותיו במשך כ-10 שנים

חדשות17 במאי 2020    דקה אחת
0

תושב הדרום חשוד בהתעללות בבנותיו ובבת זוגו וכי היכה אותן באכזריות.

כתב אישום נגד תושב הדרום בגין התעללות בבנותיו במשך כ-10 שנים
אילוסטרציה : ingimage

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה בסוף השבוע לבית המשפט המחוזי בב”ש כתב אישום נגד תושב הדרום בן 40, נשוי ואב ל-8, אשר במשך כ- 10 שנים התעלל בבנותיו ובבת זוגו והיכה אותן באכזריות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד רננה לוי, הנאשם הכה את שלוש מבנותיו מאז שהיו בנות 7 וכאמור במשך כ- 10 שנים, ובחלק מהמקרים גרם להן חבלה של ממש. כעולה מכתב האישום, בין היתר הצמיד הנאשם מגהץ חם לזרוע של בתו, שם כסא על כף ידה של בתו והתיישב עליו למספר דקות, הכה אותן באבזם החגורה, חנק את אחת מהן עד שהתקשתה לנשום, הכה באמצעות כבל חשמל והכה אותן באגרופים ובעיטות.

באירוע האחרון נעצר הנאשם לאחר שהכה את אשתו באגרופים ובעיטות ואיים עליה בסכין כיוון שהאוכל שהגישה לא מצא חן בעיניו, עד שאחת מבנותיו חייגה למשטרה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של התעללות, תקיפת קטין  (חבלה של ממש), תקיפת בת זוג (חבלה של ממש), הדחה בחקירה, איומים, ועוד.

כתבות נוספות בחדשות

0

יוזמה חדשה בחינוך בערד

החל משנת הלימודים הבאה כל תלמידי היסודיים בערד ילמדו את נושאי הליבה בחמישה ימים בשבוע  וביום שישי התלמידים יהיו רשאים לבחור לימודי העשרה בין קורסים, מסלולי לימוד או במוסד חינוכי כלשהו ברחבי העיר.

חדשות14 ביוני 2021    דקה אחת
0

שריפה בגן ילדים בבאר שבע

שריפה פרצה מוקדם יותר בגן ילדים ויצו, ברחוב היקב בבאר שבע. אחת מאנשי הצוות נפגעה קל

חדשות10 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה