חדשות

כתב אישום נגד תושב הדרום בגין התעללות בבנותיו במשך כ-10 שנים

חדשות17 במאי 2020    דקה אחת
0

תושב הדרום חשוד בהתעללות בבנותיו ובבת זוגו וכי היכה אותן באכזריות.

כתב אישום נגד תושב הדרום בגין התעללות בבנותיו במשך כ-10 שנים
אילוסטרציה : ingimage

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה בסוף השבוע לבית המשפט המחוזי בב”ש כתב אישום נגד תושב הדרום בן 40, נשוי ואב ל-8, אשר במשך כ- 10 שנים התעלל בבנותיו ובבת זוגו והיכה אותן באכזריות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד רננה לוי, הנאשם הכה את שלוש מבנותיו מאז שהיו בנות 7 וכאמור במשך כ- 10 שנים, ובחלק מהמקרים גרם להן חבלה של ממש. כעולה מכתב האישום, בין היתר הצמיד הנאשם מגהץ חם לזרוע של בתו, שם כסא על כף ידה של בתו והתיישב עליו למספר דקות, הכה אותן באבזם החגורה, חנק את אחת מהן עד שהתקשתה לנשום, הכה באמצעות כבל חשמל והכה אותן באגרופים ובעיטות.

באירוע האחרון נעצר הנאשם לאחר שהכה את אשתו באגרופים ובעיטות ואיים עליה בסכין כיוון שהאוכל שהגישה לא מצא חן בעיניו, עד שאחת מבנותיו חייגה למשטרה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של התעללות, תקיפת קטין  (חבלה של ממש), תקיפת בת זוג (חבלה של ממש), הדחה בחקירה, איומים, ועוד.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה