חדשות

לידיעת עו”ד יונגר, קיצוץ רוחבי בתמיכה העירונית לעמותות הספורט

חדשות14 במאי 2020    דקה אחת
0

הפוועל באר שבע בכדורגל תקבל 2 מיליון שקלים מתוך ה-3.5 מיליון שאושרה לה, כשאין הבטחה ששאר הכסף יעבור בעתיד

לידיעת עו”ד יונגר, קיצוץ רוחבי בתמיכה העירונית לעמותות הספורט

אם לא חסרות צרות להפועל באר שבע בחודש האחרון מאז הודיעה אלונה ברקת כי היא עוזבת את המועדון, עכשיו מגיעה צרה כלכלית נוספת איתה יצטרך להתמודד עו”ד יצחק אונגר. מליאת מועצת העיר באר שבע אישרה אתמול בישיבת המועצה קיצוץ רוחבי לעמותות הספורט בעיר. למרות שהקיצוץ היה צפוי, לא מעט מעמותות הספורט בעיר ייפגעו בצורה לא פשוטה.

כך לדוגמה הפועל באר שבע בכדורגל תקבל כמיליון וחצי שקלים פחות מכספי התמיכה העירונית. לקבוצה אמנם אושר תמיכה עירונית של כ-3.5 מיליון שקלים אך בפועל תקבל סכום של כ-2 מיליון שקלים. במועצת העירייה הדגישו כי שאר הסכום יגיע בהתאם למצב הכלכלי במשק ולהמשך ההתמודדות עם נגיף הקורונה

גם קבוצת הכדורסל, שגם כך נאבקת בקשיים לא פשוטים בעקובת החלטת המנהלת על התנאים לחזרת הליגה, תקבל כמיליון שקלים מתוך שני מיליון השקלים שאושרו.

מועדון הכדוריד יקבל 300 אלף שקלים מתוך 550 אלף השקלים שאושרו למועדון. בכך ירד התקצוב העירוני למועדון הכדוריד ב70 אחוזים שנה האחרונה

 

כתבות נוספות בחדשות

0

יוזמה חדשה בחינוך בערד

החל משנת הלימודים הבאה כל תלמידי היסודיים בערד ילמדו את נושאי הליבה בחמישה ימים בשבוע  וביום שישי התלמידים יהיו רשאים לבחור לימודי העשרה בין קורסים, מסלולי לימוד או במוסד חינוכי כלשהו ברחבי העיר.

חדשות14 ביוני 2021    דקה אחת
0

שריפה בגן ילדים בבאר שבע

שריפה פרצה מוקדם יותר בגן ילדים ויצו, ברחוב היקב בבאר שבע. אחת מאנשי הצוות נפגעה קל

חדשות10 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה