חדשות

מפקד משטרה חדש לתחנת באר שבע

חדשות8 במאי 2020    2 דקות
0

נצ"מ טירן יהוד הוא מפרד התחנה החדש לאחר שנצ"מ אפי שימן סיים את תפקידו

מפקד משטרה חדש לתחנת באר שבע
צילום : באדיבות המשטרה

אתמול נערך טקס החלפת הפיקוד על תחנת באר שבע  במעמד ניצב יורם סופר מפקד מחוז דרום במשטרת ישראל, מפקד מרחב נגב תת ניצב יאיר חצרוני, ראש עיריית באר שבע  רוביק דנילוביץ’, מפקדי תחנות המרחב ובני משפחה. במהלך הטקס העביר נצ”מ אפי שימן את הפיקוד על התחנה לנצ”מ טירן יהוד. לאחר טקס רשמי ומסדר כבוד, נישאו דברי ברכה ודרך צלחה לשני הקצינים הבכירים, היוצא והנכנס.

מפקד מחוז דרום, ניצב יורם סופר, אמר, “תחנת באר שבע נותנת שירותי משטרה למטרופולין בו עוברים בממוצע כ -500,000 איש המגיעים לעיר מידי יום ביומו. האתגרים שנמצאים על סדר יומה של התחנה מורכבים ולא פשוטים כלל, על כך אני יכול להעיד כמפקד מחוז וכמי שהיה מפקד תחנת באר שבע קרוב ל-3 שנים.
אפי הובלת את התחנה להישגיים מרשימים בתחומי הפשיעה, עבירות איכות החיים ושמירה על הביטחון ולצד זאת השקעתם במאבק בביריונות בכביש, בתאונות הדרכים והפנתם קשב לקהילה. טירן , היום אתה מקבל עליך את הפיקוד על תחנת באר דבע, אשר טומן בחובו אתגרים רבים. סומך עליך, הינך קצין עתיר ניסיון מקצועי ופיקודי”.

מפקד מרחב נגב, תת ניצב יאיר חצרוני, הוסיף, “תחנת באר שבע היא מהתחנות המרתקות והמאתגרות במשטרת ישראל. אפי, ידעת לפקד ולנהל אירועים במקצועיות, ברוגע ובקור רוח והחשוב מכל בדבקות בעקרון הפיקוד המעניק חופש פעולה לפקודך, מחזק אותם מסייע ומגבה. תחנת באר שבע הנה מצטיינת תחת פיקודך. טירן, מכיר אני היטב את יכולותיך ואני בטוח בהצלחתך. מבטיח אני כי חיים משעממים אינם מנת חלקו של מפקד תחנת באר שבע.

ראש עיריית באר שבע מר רוביק דנילוביץ’ ציין בנאומו ״אני רוצה להודות לאפי על שירותו רב השנים כמפקד תחנת באר שבע. אפי שותף אמת לפיתוח באר שבע והנגב, שותף לעשייה העירונית, לשיאים ולאתגרים שהעיר התמודדה עימם בשנים האחרונות. אפי הוביל את התחנה להישגים משמעותיים והתגלה לצד המקצועיות הרבה, כאנושי, בן אדם וחבר. אני בטוח שאפי עוד יחזור למרחב ולמחוז בתפקידים בכירים ומאחל לו המון הצלחה ובריאות, לו ולמשפחתו.
בהזדמנות זו אבקש לאחל הצלחה גם לטירן מחליפו בתחנה. אין לי ספק ששיתוף הפעולה המצויין עם תחנת באר שבע יימשך ונוכל לתת לתושבי העיר את השירות המקצועי והראוי”.

נצ”מ טירן יהוד(48) נשוי ואב ל 4 , מתגורר בתחום המועצה האזורית חוף אשקלון.  הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים (דרבי), תואר שני (אונ’ חיפה) ובעל תעודת הוראה.  את שירותו הצבאי עשה בחטיבת גבעתי.  הוא התגייס למשטרת ישראל בשנת 1996 והחל את דרכו כלוחם ביס”מ ש”י.  בשנת 2002 סיים קורס קצינים וביצע לאורך השנים תפקידים בליבת הפיקוד הארגונית של משטרת ישראל שהבולטים שבהם- סגן מפקד תחנת אשקלון, סגן מפקד מרחב אילת ובתפקידו האחרון מפקדה הראשון של תחנת ערוער עם הקמתה באוקטובר 2018

 

כתבות נוספות בחדשות

0

מחלקת הקורונה בסורוקה נפתחה מחדש

בעקבות העלייה בתחלואה, נפתחה מחדש מחלקת הקורונה בסורוקה וכעת מאושפזים בה 9 חולים

חדשות28 ביולי 2021    דקה אחת
0

דיווחו דיווח כוזב לשרות התעסוקה ונעצרו

שלושה חשודים מהנגב חשודים שבמהלך הקורונה ביצעו דווח כוזב של מאות עובדים לשרות התעסוקה

חדשות27 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה