חדשות

גאווה מקומית

חדשות7 במאי 2020    2 דקות
1

פרופ' נמרוד מימון, מנהל מחלקה פנימית ב׳, במרכז הרפואי סורוקה, מונה לעמוד בראש תכנית ״מגן אבות ואמהות״ של משרד הבריאות

גאווה מקומית
פרופ' מימון. צילום: רחל דוד, סורוקה

פרופ׳ מימון ימשיך להוביל את התכנית בה החל פרופ׳ רוני גמזו, שמרכזת את תחום הטיפול בבתי האבות בישראל. מתוך ההבנה בהתמודדות הלאומית בהתפשטות הקורונה, כי לאוכלוסיית הקשישים יש לתת את הדעת בצורה ממוקדת וברורה.

מינויו של פרופ׳ מימון ניתן על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ״ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב שהודו לו על ההירתמות למשימה חשובה זו.

פרופ׳ נמרוד מימון, תושב להבים בן 52, נשוי ואב לארבעה, מנהל מחלקה פנימית ב׳ בסורוקה בשמונה השנים האחרונות ולפני כן שימש כסגן מנהל בית החולים.
בתקופה האחרונה שימשה מחלקתו כמחלקת קורונה ב׳, מחלקה נשימתית בה אושפזו מטופלים עם תסמיני קורונה.
פרופ׳ מימון, בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון.
התמחה ברפואה פנימית במרכז הרפואי סורוקה ועבר התמחות־על ברפואת ריאות באוניברסיטת טורונטו בקנדה. בעל תואר מוסמך בניהול מערכות בריאות.
מלמד וחוקר בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן־גוריון.
בחודש האחרון, עם התפרצות משבר בתי האבות, הוביל ביחד עם ראש עירית באר שבע ועם דיקאן הפקולטה למדעי הבריאות, הקמת חמ״ל לתכלול הטיפול בבתי האבות באזור הדרום.

פרופ׳ מימון אמר, ״האתגר שעומד לנגד עיננו הוא לשמור על ההורים של כולנו. במקביל למתן הגנה רפואית על בתי האבות, אני רואה חשיבות רבה בקידום רווחתם ובריאותם הנפשית של דיירי בתי האבות. בנוסף, אני רואה במשבר שנקלענו אליו כהזדמנות לשפר את חיי הקשישים במדינת ישראל.
קיבלתי על עצמי להוביל את המשימה הלאומית החשובה ואני מודה על האמון שנותנים בי. כחלק מהמשימה, נשתף קהילות וראשי רשויות לסיוע לאוכלוסיה המבוגרת שנמצאת באזוריהן. אני מאמין שבכוחות משותפים נצליח להגיע להישגים״.

פרופ׳ מימון קיבל את ברכתם של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, של שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, של מנכ״ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, של מנכ״ל כללית פרופ׳ אהוד דודסון ושל מנהל המרכז הרפואי סורוקה ד״ר שלומי קודש

כתבות נוספות בחדשות

0

יוזמה חדשה בחינוך בערד

החל משנת הלימודים הבאה כל תלמידי היסודיים בערד ילמדו את נושאי הליבה בחמישה ימים בשבוע  וביום שישי התלמידים יהיו רשאים לבחור לימודי העשרה בין קורסים, מסלולי לימוד או במוסד חינוכי כלשהו ברחבי העיר.

חדשות14 ביוני 2021    דקה אחת
0

שריפה בגן ילדים בבאר שבע

שריפה פרצה מוקדם יותר בגן ילדים ויצו, ברחוב היקב בבאר שבע. אחת מאנשי הצוות נפגעה קל

חדשות10 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    הכי ראוי !