חדשות

חטיבת החילוץ וההדרכה נלחמים בקורונה

חדשות6 במאי 2020    דקה אחת
0

הכירו את לוחמי ולוחמות חטיבת החילוץ וההצלה המגנים על הבית-באר שבע, עיר מגוריהם, מפני הקורונה.

חטיבת החילוץ וההדרכה נלחמים בקורונה
צילום: דובר צהל

בשבועות האחרונים חילקו לוחמי ולוחמות חטיבת החילוץ מזון באזור הדרום ובבאר שבע בפרט. חמישה מהם מתגוררים בעיר והתרגשו מהמפגשים עם שכניהם.
עידן רחמים , זיו ברבי, יצחק בשן, אופיר מארק, ואליזבת, הם לוחמי חילוץ והצלה תושבי באר שבע ששמחו להיות חלק ממבצע חלוקת מזון בעיר הולדתם ומגוריהם.
עידן, מבין הלוחמים, מספר: “זה מספק מאוד, אתה בא ונותן לאנשים את האוכל שלהם. אין להם איך להשיג את האוכל בעצמם. אתה מרגיש שעשית מעשה טוב, גם לראות איך שהאנשים מגיבים. אנשים בני 70 + מחייכים ואומרים כמה הם אוהבים אותנו. זה ממש מרגש.”
על התחושה בלחלק מזון בבאר שבע, עיר מגוריו, הוא מספר: “זו תחושה יותר עוצמתית, הרגשתי סיפוק גדול כי אני נמצא בבית שלי, עם אנשים מהעיר שלי. תחושה מספקת לדעת שאתה תורם לעיר שלך. זה סיפוק ענק.”

הלוחמים הבאר שבעיים מבצעים עוד משימה חשובה לא פחות בימים אלו, והיא טיהור מבנים נגועים בנגיף. בין המבנים שטיהרו, יצא לכולם לבצע משימת טיהור משותפת בבית האבות “משען”. עידן מספר: “להיות הכי זהיר שיש. אתה אולי מציל חיים של אנשים באיזשהו מקום. זו עבודה קשה, אבל שווה את הסיפוק. מבחינתי זה הכול.”

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה