חדשות

יום הולדת 60 למנהל מחלקת הקורונה

חדשות6 במאי 2020    דקה אחת
0
יום הולדת 60 למנהל מחלקת הקורונה
דר' לאוניד ברסקי. צילום: רחל דוד סורוקה

ד”ר לאוניד ברסקי, מנהל היחידה לטיפול באירועים מיוחדים לחולי קורונה בסורוקה, חוגג יום הולדת 60.  הצוות הפתיע אותו בזמן שיצא לישיבה מחוץ ליחידה, וארגן לו מסיבת יום הולדת שריגשה אותו במיוחד.  ד״ר ברסקי הוא מנהל מחלקה פנימית ו׳ בשגרה, שלקח על עצמו את האתגר של ניהול מחלקת הקורונה.
הוא גיבש סביבו צוות מסור של רופאים, אחים ואחיות, עובדים סוציאליים, עובדי משק וניקיון שיחד טיפלו (ועדיין מטפלים) בלמעלה מ – 80 חולי קורונה.
ד״ר ברסקי הוא בוגר לימודי רפואה בעיר פולטבה באוקראינה ועלה לארץ בשנת 1994. משנת 1998 הוא עובד בסורוקה, ומשמש כמנהל מחלקה פנימית מזה 11 שנה.
ד״ר ליאוניד ברסקי אמר ״זוהי זכות גדולה שנפלה בחלקי לנהל את מחלקת הקורונה ולהיאבק יחד עם צוות מצוין ואיכותי בהתפשטות הנגיף ולהביא להחלמתם של עשרות מטופלים. לצד זה, התמודדנו גם עם רגעים לא פשוטים, בעיקר עם משפחות שאיבדו את יקיריהן״.
מוסיף ד״ר ברסקי: ״אני מודה להנהלת סורוקה ולחבריי ליחידה על ההפתעה המרגשת ביום הולדתי, שמהווה ריגוש נוסף בימים אלה של התמודדות עם חולי הקורונה״.
אחת המתנות שקיבל ד״ר ברסקי היא פורטרייט מאוייר שלו, שניתן לו ע״י תרצה מאיר, אחת המטופלות במחלקה שהיתה מאושפזת בסורוקה במשך כשבועיים עד להחלמתה. תרצה, מחנכת ומאיירת במקצועה, תיעדה באיורים מקסימים את חבריה המטופלים ואת הצוות שטיפל בה לאורך התקופה.

כתבות נוספות בחדשות

0

שתי דירות בב”ש נסגרו בחשד ששימשו לביצוע...

המשטרה סגרה את הדירות בחשד ששימשו לביצוע מעשי זנות

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת
0

נציגה דרומית במועצת התלמידים והנוער הארצית

יובל גודקר שעולה לכיתה יב' במקיף רבין בבאר שבע, נבחרה לסגניות יושב ראש מועצת התלמידים והנוער

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה