חדשות

פגישה אחרי 40 שנה

חדשות6 במאי 2020    דקה אחת
0

במהלך הופעתה של שרהל'ה שרון בבית האבות משען ביום העצמאות, פגשה באחד הנגנים שניגן איתה בשנות ה-80

פגישה אחרי 40 שנה
צילום: יחסי ציבור

מלכת הזמר העברי שרה’לה שרון הדרימה לבאר-שבע ביום העצמאות והופיעה בפני דיירי בית האבות “משען” בבאר-שבע. ההופעה של שרה’לה והקלידן פוצלה לשלוש הופעות נפרדות מול שלושת האגפים השונים של בית ״משען״. ההופעה היתה מרגשת עד דמעות. הדיירים הוציאו את ראשיהם מהחלונות, שרו עם שרהלה ונופפו בדגלים.

אירוע מרגש במיוחד אירע כאשר בעיצומה של ההופעה נופף אחד הדיירים לשרהלה עם כינור ביד וצעק לעברה : “שרהלה, אנחנו מכירים. אני אברהם דותן נגן המנדולינה שלך”, שרהלה נזכרה מיד : “כן, זה אברהם שהיה נגן באגלמה ומנדולינה יחד אתי בשנות ה-80. הוא גם היה עורך דין”.

וכך כאשר שרהלה שרה מלמטה דותן ניגן בכינור שלו לקול תשואות הדיירים האחרים ועובדי “משען ” מלמטה. הרגע הזה גרם למחנק בקולה של שרהלה שהתקשתה להסתיר את הדמעות.

את הרעיון להופעה יזמה טלי חדד מנכ”לית חברת ״חסין אש״ באר שבע, היצרנית של ה״בלוק האדום״ הקרמי, שחלק מעובדיה הם בני 60-70 ואף מבוגרים יותר  ולכן החליטה  להקדיש את תרומתה לדיירי ״משען״ והביאה להם דווקא את שרה’לה שרון.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

שריפה בבאר שבע- שני ילדים נלכדו

שריפה פרצה בקומה השנייה בבניין מגורים בעיר

חדשות2 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

במשטרה ערכו הלילה מבצע אכיפה בכבישי באר...

כחלק מהערכות מערכי השיטור לקיץ במיקוד לסופי השבוע בוצעו הלילה בבאר שבע הדרכה, הסברה ובדיקות נשיפון לנהגים בטרם העליה לכלי הרכב

חדשות30 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה