חדשות

שכנים שכנים: עיתון שכונתי עבור אזרחים וותיקים בבאר שבע

חדשות3 במאי 2020    דקה אחת
2

במסגרת פרויקט "חושבים עושים-בידוד ללא בדידות" של חברת כיל, שתי סטודנטיות לעבודה סוציאלית ממכללת ספיר הפיקו וחילקו, יחד עם מתנדבים נוספים, עיתון שכונתי לאזרחים הוותיקים בשכונה ב' בבאר שבע

שכנים שכנים: עיתון שכונתי עבור אזרחים וותיקים בבאר שבע
צילום: אנשי הרשת של הפרויקט

בימים האלה, האזרחים הוותיקים סגורים בבתים, בלי בני המשפחה והחברים. כדי לעזור להם להפיג, אפילו במעט את הבדידות, שני רווה ואביב קינן, שתי סטודנטיות לעבודה סוציאלית ממכללת ספיר קידמו את המיזם “שכנים שכנים”, בתמיכת חברת כיל ובמסגרת פרויקט “חושבים עושים-בידוד ללא בדידות”.

“שכנים שכנים” הוא עיתון שכונתי שחולק למאות קשישים בשכונה ב’ בעיר בתמיכה של חברת כיל, ארץעיר, הרשת, חברת כיוונים ועיריית באר שבע.  בעיתון ישנו תוכן שתושבי השכונה כתבו כגון טיפים להתמודדות עם המצב, תרגילי כושר שאפשר לעשות בבית, מתכונים בריאים , תשבצי תפזורת וטורי דעה. העיתון השני שחולק ביום חמישי (30.4),  יכלול מאמרים , שירים, טיפים להתמודדות עם המצב הנפשי ויצירות של תושבים.

העיתון יצא לאור כחלק מפרויקט “חושבים עושים – בידוד ללא בדידות” של חברת כיל, פרויקט שמטרתו לעודד מיזמים חברתיים של יזמים מקומיים תוך ליווי מקצועי של החברה. בתקופה שכזו בה רוב האזרחים נמצאים בבתים, עיתון “שכנים שכנים” מספק תעסוקה וענין עבור האוכלוסייה המבוגרת והזדמנות לחבר בין תושבי השכונה הצעירים והוותיקים.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

שתי דירות בב”ש נסגרו בחשד ששימשו לביצוע...

המשטרה סגרה את הדירות בחשד ששימשו לביצוע מעשי זנות

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת
0

נציגה דרומית במועצת התלמידים והנוער הארצית

יובל גודקר שעולה לכיתה יב' במקיף רבין בבאר שבע, נבחרה לסגניות יושב ראש מועצת התלמידים והנוער

חדשות16 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה