חדשות

מרכז הקניות מול 7 חוזר לשגרה

חדשות3 במאי 2020    דקה אחת
0

בליווי הסלוגן, "הולכים על בטוח - קונים במרכז פתוח" חזר השבוע לשגרה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מתחם הקניות מול 7 בבאר שבע

מרכז הקניות מול 7 חוזר לשגרה
צילום: באדיבות מול 7

 

מרכז הקניות מול 7 חוזר לשדרה. עם פתיחת המקום ביקשה הנהלת מרכז הקניות להדגיש כי היא מחויבת שלא לסכן את בריאותם של באי, עובדי ולקוחות המרכז, וכי היא נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לשמור על סביבה היגיינית ובטוחה. בין היתר יבוצעו ריסוס וחיטוי של משטחים ציבוריים, ניקיון בתדירות גבוהה, בדגש על שירותי המתחם ועל משטחים ציבוריים, פיזור עמדות חיטוי אלכוג’ל, מיתוג והצבת שילוט עם הנחיות משרד הבריאות  כמו שמירת מרחק ולבישת מסיכות במקום מונגש ובולט.

כמו כן, חויבו שוכרי המתחם לעמוד בתנאי התו הסגול כפי שהוגדרו ע”י משרד הבריאות ביניהם: מדידת חום לכל לקוח בחנות, מעקב ורישום אחר הנכנסים, סימון ושמירת מרחק של 2 מטרים בין הלקוחות, הגבלת מספר הנכנסים לחנות, הצבת עמדות חיטוי אלכוג’ל, מחיצה פיזית בין המוכר לקונה, חבישת מסכות ועוד

“הנהלת המרכז תנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להגן על הלקוחות, על השוכרים ועל העובדים”, מסר מנהל מרכז הקניות  מול 7 בבאר שבע, יונתן אבידור  “אנו מבקשים להדגיש שכולנו נושאים באחריות אישית לשמירת בריאותם וביטחונם של באי המתחם, ובהתאם נשמור על סביבה היגיינית, בריאה ובטוחה, תוך הקפדה על מילוי כל ההנחיות”.

“התגעגענו מאוד לראות את הלקוחות ואנו שמחים ומתרגשים לחזור לשגרה”, סיפרה נופית כהן מנהלת השיווק של המרכז , “חיכינו לרגע הזה זמן רב, אולם מבקשים להדגיש כי כל צעד יעשה תוך מילוי כל אמצעי הזהירות הנדרשים באחריות וברצינות, כדי לשמור על מרכז מול 7 כמרכז פתוח – ובטוח”.

כתבות נוספות בחדשות

0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

לאחר הפצת הסרטון בו מוצע “להאכיל” בדואים...

בחברה הבדואית תגובות נזעמות

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה