חדשות

איחוד הצלה באר שבע מצדיעים לכוחות הביטחון

חדשות29 באפריל 2020    דקה אחת
0

מתנדבי איחוד הצלה בסניף באר שבע הצדיעו לכוחות הביטחון ושימחו את תושבי העיר

איחוד הצלה באר שבע מצדיעים לכוחות הביטחון
צילום: שמואל טויל, צילום אווירי

בעקבות הסגר שהוכרז השנה ביום העצמאות, ועמידתם של אנשי כוחות הביטחון בחזית כשהם רחוקים מבני משפחותיהם ומהחגיגות בהם היו משתתפים בכל שנה. מתנדבי איחוד הצלה מסניף באר שבע, יצאו לשמח את אנשי כוחות הביטחון בעיר, כשהם מחלקים להם בשרים אותם הכינו ממנגלים פרטיים שלהם.

המתנדבים יחד עם יחידת האופנועים של איחוד הצלה, הסתובבו ברחבי העיר וחילקו כ-60 מנות בשריות ופחיות שתייה שנתרמו על ידי המתנדבים לעשרות אנשי כוחות הביטחון בעיר.

לאחר מכן יצאו המתנדבים לשמח את תושבי העיר, שהשנה בעקבות הסגר חוגגים את חג העצמאות כשהם בביתם, בשיירה של אופנועים ואמבולנס כשהתושבים מנופפים להם לשלום מהמרפסות.

אליה טובול, ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע, ומי שיזם את הרעיון אומר “בזמן שכולנו נמצאים בבתים וחוגגים את יום העצמאות. ישנם את כוחות הביטחון שעומדים בחזית ושומרים עלינו. החלטנו בסניף לצאת ולתת להם קצת מאוירת החג. יחד עם יחידת האופנועים שלנו, חילקנו להם כ-60 מנות בשרים אותם צלו המתנדבים על מנגלים. כדי לשמח אותם ולהראות להם את ההערכה שלנו. בנוסף, יצאנו גם לשמח את תושבי העיר שהודו לנו מאוד על היוזמה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה