חדשות

מחבקים את המשפחות השכולות

חדשות27 באפריל 2020    דקה אחת
0

בני נוער, אנשי חינוך וחברי הנהגת ההורים העירונית משוחחים עם המשפחות השכולות

מחבקים את המשפחות השכולות
צילום באדיבות עיריית באר שבע

לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה במסגרת היוזמה המרגשת שמוביל מינהל החינוך בעיריית באר שבע, מאות בני נוער, אנשי חינוך וחברי הנהגת ההורים העירונית יוצרים קשר ומשוחחים עם המשפחות השכולות בבאר שבע החל מאתמול (ראשון, 26.4) והיום לאורך היום על מנת לחזק, לחבק ולהביע תמיכה במשפחות בשעתן הקשה.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ”,  “השנה בתפילות הזיכרון לא נתקבץ יחד אך דעו שכולנו, כל תושבי העיר באר שבע והמדינה כולה מאמצים אתכם לחיקנו ומחבקים אתכם חיבוק חזק, חיבוק של משפחה, חיבוק של עם אחד שמתמודד יחד בטוב וברע, בעצב ובשמחה. נזכור ונוקיר תמיד את מסירות הנפש וגדלות הרוח של אלו ששילמו מחיר קשה מנשוא למען העם והמולדת”. מ”מ וסגנית ראש העיר, מחזיקת תיק החינוך, ד”ר חפצי זוהר,”הנופלים מהווים עמוד ענן ערכי של מסירות ערבות ונתינה ללא גבולות בשנה מורכבת זו מערכת החינוך מתגייסת באהבה על מנת לחבק את המשפחות בעת הזו
לחזקם ולעבות את הגשר הערכי הבין דורי עם בני ובנות הנוער”. ראשת מינהל החינוך בעיריית באר שבע, זהבה הראל, “החיבוק החם של המשפחות היקרות הוא בבחינת ערך מוסף בחינוך של בנות ובני הנוער לרגישות חברתית אהבת האדם וערכה של המדינה שלנו שזכינו בה בדם בנינו ובנותינו”.

 

כתבות נוספות בחדשות

0

הגל שלפני הצונאמי הכלכלי

ההודעה אמש על סגירת הברים והמועדונים כבר הביאה לשני בעלי ברים לסגור את הברזים

חדשות7 ביולי 2020    3 דקות
0

שוב שריפה במפעל קוניאל בירוחם

שריפה שנייה בשבועיים האחרונים

חדשות7 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה