חדשות

חזרה איטית לשגרה

חדשות26 באפריל 2020    דקה אחת
0

בעיר העתיקה בבאר שבע החלו הבוקר לחזור לשגרה עם פתיחת החנויות ברחובות

חזרה איטית לשגרה
עיתון שבע

לאחר ההקלות בהנחיות משרד הבריאות, נפתחו הבוקר לא מעט חנויות ברחבי העיר העתיקה בבאר שבע. בעלי העסקים בעיר הביעו שמחה על החזרה לעבודה והביעו תקווה שזו רק הקלה ראשונה בשורת הקלות בהנחיות משרד הבריאות לקראת חזרה מלאה לשגרה, ” הבוקר פתחתי את הבוטיק לאחר חודש וחצי שהיה סגור” סיפרה סוזי אפללו בעלת בוטיק סקנדל בעיר, ” השעה 11 ועד כה לא הגיע אף לקוח, נראה לי שאנשים מפחדים וקשה להם לחזור לשגרה. ענף הטקסטיל ספג מכה קשה וקשה להאמין שנחזור כולנו לעבודה. אני מאמינה שייקח זמן עד שהמשק יתאושש. הענף תלוי בתחומים שונים כגון אירועים מסעדות, פנאי ובידור.  עדיין יש חששות מבחינה כלכלית, מס מובטלים גדול ונראה לי שאנשים בימי הקורונה סיגלו לעצמם אורחות חיים אחרים ולהסתפק במועט”.

גם יוסי בר, הבעלים של גלרינה ביגוד יד שנייה וענתיקות ברח’ הדסה מספר על תנועה דלילה, “עד שעות הצהריים היה רק לקחו אחד. אבל אני אופטימי ואני חושב שהחיים יחזרו למסלולם הרגיל בעוד כ- 3 חודשים”

ליז המנהלת האדמינסטרטיבית במספרת סטודיו ויסוצקי פתחה הבוקר את הסטודיו לאחר כחודש וחצי, “הבוקר הגיעו לקוחות מעטים. אנחנו עובדים לפי הנחיות של משרד הבריאות. אנחנו מווסתות את הגעתן של הלקוחות מראש בטלפון ממש לוז” מסודר, בודקות חום, ממלאות שאלון לקוח, כפפות מסכות וכל מה שקשור בתנאי הגיינה מתאימים”

מה לדעתך יקרה בחודשים הקרובים?

“לדעתי האנשים עדיין פוחדים והמצב לא יחזור להיות כפי שהיה, אבל נראה לי שבתחום המספרות והעיצוב המצב יחזור במהרה ואולי אף לקדמותו. זה חשוב לאנשים לשמור על היגיינה ואסתטיקה”.

כתבות נוספות בחדשות

0

צעירה הותקפה על ידי בני משפחה אחת...

הצעירה ברחה דרך החלון והמשטרה עצרה את החשודים

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת
0

עלייה בנתוני התחלואה ברחבי הנגב

בבאר שבע נוספו 24 חולים ב-3 הימים האחרונים. כמה נוספו ביישוב שלכם

חדשות5 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה