חדשות

קרן סיוע לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון

חדשות22 באפריל 2020    דקה אחת
0

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב הודיעה היום על הקמת קרן לסיוע כלכלי בסך של 800,000 ₪

קרן סיוע לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון
צילום: דני מכליס

המשק בישראל נמצא בעיצומו של משבר עמוק, שלא פסח גם על קהילת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, כולל רבים מהסטודנטים שלנו. מטרות האוניברסיטה הן להתמיד במחקר המצוין ולהבטיח שהסטודנטים יוכלו להמשיך בלימודיהם בדרך אל התואר הנכסף – למרות האתגרים הכלכליים ולמרות המצב המאתגר. בכדי לעזור לסטודנטים להמשיך בלימודיהם, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב הודיעה היום על הקמת קרן לסיוע כלכלי בסך של 800,000 ₪ . הקרן תסייע לסטודנטים שנתקלים בקשיים כלכליים משמעותיים בשל המשבר. דקנאט הסטודנטים יפרסם בימים הקרובים את הקריטריונים ודרכי הגשת הבקשה לקבלת הסיוע.
בנוסף, באופן חסר תקדים, האוניברסיטה החליטה לאפשר לסטודנטים שמתגוררים במעונות להפסיק את החוזה שלהם ולצאת מהמעונות החל מה-1.5.2020, ללא קנסות.
עוד החליטה האוניברסיטה שכל סטודנט שיהיה מעוניין, יוכל לדחות את תשלום שכר הלימוד של חודשים מרץ-אפריל-מאי ולשלם אותם בחודש יוני. כמו כן, ניתן יהיה לבקש פריסה חדשה ורחבה יותר של התשלומים בהתאם לצרכים של הסטודנט.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה