חדשות

טרגדיה. ערירית בת 89 נמצאה במצב של “איבוד צלם אנוש”

חדשות20 באפריל 2020    דקה אחת
0

הקשישה נמצאה לאחר שמתנדב זק"א באר שבע שמעון זגורי הזעיק את המשטרה ומד"א

טרגדיה. ערירית בת 89 נמצאה במצב של “איבוד צלם אנוש”
צילום: באדיבות זק"א

מצמרר. מתנדב זק”א באר שבע שמעון זגורי, קיבל הערב טלפון בהול מרב קהילה בבאר שבע, שמספר על אישה ערירית בת 89 ניצולת שואה מרומניה שלא עונה לטלפון, ופעם האחרונה שהיה קשר איתה, היה בערב חג הפסח. זגורי הזעיק מיד את המשטרה ומד”א וסיפר שקשה לתאר את המחזה שנגלה לעיניו. מדובר בבניין מגורים המאוכלס באנשים קשישים ועריריים. ריח נוראי הציף את הבניין, ובתוך הבית נמצאה האישה במצב של ‘איבוד צלם אנוש’. ככל הנראה נפטרה בערב חג הפסח. שמעון זגורי מתנדב זק”א: “ככל הנראה האישה החליקה, נחבלה בראשה, ומתה מוות אכזרי, כי לא היה מי שיגיש לה עזרה. כואב הלב למצוא ככה בן אנוש”.

יהודה משי זהב יו״ר זק״א אמר, “כמה אירוני וכואב, לטפל בערב יום הזכרון לשואה והגבורה, בגופת אישה ניצולת שואה ששרדה את התופת, וכשלא נותר לה מי שיזכור, מצאה את מותה בצורה טראגית לבד. אנחנו מתחננים אליכם, קחו אחריות כל אחד בבנין המגורים שלכם, כדי להציל את שכנינו הגלמודים ממוות אכזרי ומיותר”.

כתבות נוספות בחדשות

0

יוזמה חדשה בחינוך בערד

החל משנת הלימודים הבאה כל תלמידי היסודיים בערד ילמדו את נושאי הליבה בחמישה ימים בשבוע  וביום שישי התלמידים יהיו רשאים לבחור לימודי העשרה בין קורסים, מסלולי לימוד או במוסד חינוכי כלשהו ברחבי העיר.

חדשות14 ביוני 2021    דקה אחת
0

שריפה בגן ילדים בבאר שבע

שריפה פרצה מוקדם יותר בגן ילדים ויצו, ברחוב היקב בבאר שבע. אחת מאנשי הצוות נפגעה קל

חדשות10 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה