חדשות

נתפסו משליכי פסולת

חדשות20 באפריל 2020    דקה אחת
0

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה וגופי אכיפה נוספים תפסו משליכי פסולת ליד אל-סייד וליד רהט ופתחו בחקירה

נתפסו משליכי פסולת
המשאית שנתפסה ליד אל-סייד. צילום - המשטרה הירוקה, המשרד להגנת הסביבה

גם התפשטות נגיף קורונה לא עוצרת את עברייני הסביבה. בפעילות אכיפה יזומה שביצע צוות דרום במשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה בשיתוף עם רשות מקרקעי ישראל, רשות הטבע והגנים ושוטרי המדור להגנת הסביבה במשטרת ישראל, נצפתה השלכת פסולת בניין ממשאית לתוך נחל יתיר, ליד אל-סייד שבנגב.

במהלך האירוע, החשוד כיבה את המשאית, לקח את המפתח וברח בריצה מהירה לתוך אל-סייד. במבצע לוגיסיטי מורכב, המשאית חולצה מהנחל, הועמסה על גרר ונלקחה לחניון ייעודי מטעם המשטרה הירוקה. בעל המשאית ייחקר באזהרה, יימסר לו צו ניקוי וייפתח כנגדו תיק חקירה.

עוד בשבוע שעבר, בפעילות אכיפה יזומה משותפת של צוות דרום במשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ועיריית רהט, תועדה השלכת פסולת בניין ממשאית לשטח פתוח על הקרקע בעיר רהט. בעל המשאית אותר, עוכב ונחקר, והמשטרה הירוקה פתחה בחקירת האירוע. לבעל המשאית נמסר צו ניקוי והודעה על איסור השימוש במשאית למשך 30 יום.

מוקדם יותר החודש, באזור רהט, תפסו המשטרה הירוקה ועיריית רהט שלוש משאיות נוספות שתועדו משליכות פסולת בניין במועדים ובמקומות שונים בצמוד לנחל גרר.

במשרד להגנת הסביבה הסבירו כי בחסות תקופה זו של מצב החירום בשל התפשטות נגיף קורונה, עברייני סביבה עלולים להגביר את פעילותם, וגורמי האכיפה של המשרד להגנת הסביבה ממשיכים גם בימים אלה לבצע תפקידם, כדי לאכוף את חוקי הגנת הסביבה.

כתבות נוספות בחדשות

0

משרד הבריאות נגד רופאה מסורוקה ש”עודדה” הימנעות...

במשרד הבריאות בוחנים את התנהלותה של פרופ' רותי שאקו לוי בעקבות פוסט שפרסמה אתמול . סורוקה : הבהירה שלא הייתה לה כל כוונה לקרוא לציבור לנהוג בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ואף התנצלה על כך

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע פגע...

נעצר חשוד שמואשם בהפקרה אחרי פגיעה ושיבוש מהלכי משפט

חדשות12 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה