חדשות

סוף לסאגה? אלונה ברקת הודיעה שתעזוב את הפועל ב”ש

חדשות13 באפריל 2020    2 דקות
0

הנאמן, עורך דין יצחק יונגר, יקבל ייפוי כוח לנהל את הקבוצה עד תום העונה ולאחר מכן ביחד עם דירקטוריון עצמאי שימונה מתחילת העונה הבאה ועד למציאת רוכש

סוף לסאגה? אלונה ברקת הודיעה שתעזוב את הפועל ב”ש
אלונה ברקת | צילום ארכיון: אילן שי

הנאמן והדירקטוריון יגבשו תכנית להכנת הקבוצה לעונה הבאה תוך איזון תקציבי, באופן שיאפשר את מכירת הזכויות לרוכש החדש. בכפוף ליישום תכנית תקציבית מאוזנת, ברקת תיתן תרומה כספית חד פעמית של 5 מיליון שקלים

אלונה ברקת הודיעה היום שהחליטה להיפרד מהפועל באר שבע, שאותה ניהלה במשך 13 שנים, תקופה שבה השקיעה במועדון למעלה מ-200 מיליון ש״ח, והביאה אותו לתור הזהב של 3 אליפויות רצופות והישגים רבים באירופה.

אלונה ברקת הודיעה היום על החלטתה הסופית ובמקביל פרסמה פוסט לאוהדים. ההחלטה להיפרד באה בעקבות סירוב השחקנים לקצץ 30% משכרם עד תום העונה הבאה לאור המשבר הכלכלי בעקבות הקורונה.

השחקנים אמנם הודיעו – לאחר ששכרו עורך דין ויצאו למאבק – שהם מקבלים את המתווה, אבל לדברי אלונה ברקת הסירוב הראשוני הוכיח לה שאין יותר אמון בינה לבין השחקנים והוביל למסקנה שעליה לסיים את דרכה במועדון ולהעביר אותו לידי בעלים חדשים.

יחד עם זאת מסרה אלונה ברקת שהיא מודה לנאמן ולשחקני הקבוצה שהגיעו להבנות בדבר מתווה הקיצוץ לעונה זו.

אלונה ברקת מסרה שהיא מייפה את כוחו של הנאמן לנהל את המועדון ובהמשך, ביחד עם הנאמן, ימונה למועדון דירקטוריון פעיל ועצמאי, שינהל אותו ללא מעורבות אישית שלה. הדירקטוריון יידרש להכין תכנית על בסיס של תקציב מאוזן.

לפחות עד לתום העונה הנוכחית ישמש אסי רחמים כמנכ”ל המועדון והנאמן עו״ד יצחק יונגר כיו”ר המועדון.

למרות שהחליטה להיפרד, הבטיחה אלונה ברקת, כי בכפוף ליישום תכנית תקציבית מאוזנת היא תעניק למועדון תרומה כספית בהיקף של 5 מיליון שקלים.

בנוסף, הדירקטוריון יידרש לאתר רוכש או רוכשים ולהכין את הקבוצה להעברה לבעלים החדשים.

בפוסט שפרסמה כתבה אלונה ברקת:

״חשוב לי להבהיר שלא החלטתי את מה שהחלטתי כדי לכופף את הידיים של אף אחד. נתתי הצעה שהייתה מהנדיבות בליגה ובמשק בכלל ובדרך הבנתי ברגע אחד את מה שהיה עלי להבין הרבה קודם – שאיבדתי את חדר ההלבשה.
״אני ציפיתי שהשחקנים יתנו בי אמון ויבינו שאני פועלת לטובת המועדון ולטובתם האישית. הם בחרו אחרת וזו זכותם. בשבוע שעבר קיבלתי מסמך רשמי עם חתימות של השחקנים על מתווה החרום שהצעתי כדי לצלוח את משבר הקורונה. אני מאוד מעריכה את הצעד הזה אבל עדיין מתקשה להתגבר על מה שהלך לאיבוד – הלב והנשמה.״
את דבריה חותמת אלונה ברקת בתודות לשחקנים, למאמנים, לעובדים, לראשי עיריית באר שבע ולאוהדים: “אני יודעת שאתם האוהדים תמשיכו לתמוך במועדון ביתר שאת כדי שהפועל באר שבע תדע ימים יפים גם בעתיד. אני אוהבת אתכם מכל לבי ותמיד תישארו עבורי עמוק בנשמה בכל אשר אפנה.״

כתבות נוספות בחדשות

0

מחלקת הקורונה בסורוקה נפתחה מחדש

בעקבות העלייה בתחלואה, נפתחה מחדש מחלקת הקורונה בסורוקה וכעת מאושפזים בה 9 חולים

חדשות28 ביולי 2021    דקה אחת
0

דיווחו דיווח כוזב לשרות התעסוקה ונעצרו

שלושה חשודים מהנגב חשודים שבמהלך הקורונה ביצעו דווח כוזב של מאות עובדים לשרות התעסוקה

חדשות27 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה