חדשות

מסיימים פגישה ב zoom ויוצאים לעזור לקשישים

חדשות7 באפריל 2020    דקה אחת
0

עובדי ההייטק בבאר שבע מתגייסים למען הקשישים

מסיימים פגישה ב zoom ויוצאים לעזור לקשישים

בימים האחרונים החלו עובדי חברות ההיי-טק והסטארט-אפים בפארק ההיי-טק גב ים נגב בשיתוף פעולה עם עיריית באר שבע לסייע לאוכלוסייה המבוגרת לעבור את הבידוד ולהכנס לחג הפסח עם ראש מורם.

היוזמה, פרי שיתוף הפעולה של הפארק והעירייה, הביאה את עובדי החברות וביניהם: Wix.com, Dell-EMC, Elbit, Rafael, IBM, Oracle, Mellanox, Taboola ועוד לסיים מוקדם בימים האחרונים את פגישות ה-ZOOM והעבודה מהבית ולצאת לסייע לטובת מי משזקוקים בימים אלו לעזרה עם קניות, סידורים, הכנות לקראת ערב חג הפסח, וסיועים שונים נוספים, אוכלוסיית הקשישים והמבוגרים בעיר וגם מבודדים נוספים בעיר הזקוקים לעזרה.

רועי צוובנר, מנכ”ל פארק ההיי-טק גב-ים נגב אמר: “בתקופות כאלו, אנו רואים את החוזקה של העם בישראל. שמחים מאוד לחבור לעיריית באר שבע ולחבר את עובדי חברות ההיי-טק בעיר לסיוע לאוכלוסייה שזקוקה לכך. התנהגות אחראית של האוכלוסיות בסיכון וסיוע של אלו שיכולים זה המתכון הנכון לגבור על הנגיף ולהחזיר את כולנו לשגרה במהרה. בימים אלו אנו פועלים ברחבי העיר יחד עם נציגי חברות ההיי-טק לחלוקת ארוחות לחג למי שידו אינה משגת ואני מבקש לחזק ולהודות לכל המעורבים והמתנדבים ולאחל להם ולכולם חג פסח שמח ופורח”.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה