חדשות

הנהלת בית האבות משען : רק שני דיריים באגף העצמאי חולים בקורונה

חדשות3 באפריל 2020    דקה אחת
0

הנהלת בית האבות משען עדכנה כי כל דיירי המחלקה העצמאית בבית האבות עברו בדיקת קורונה ו149 מתוך 151 הדיירים נמצאו נקיים מקורונה

הנהלת בית האבות משען : רק שני דיריים באגף העצמאי חולים בקורונה
צילום: ingimage

הנהלת הדיור המוגן משען באר שבע עדכנה את משפחות הדיירים כי 149 מתוך 151 דיירי האגף העצמאי, נמצאו נקיים!! מחיידק הקורונה. שלשום בוצעו על פי דרישת ההנהלה בדיקות לכלל העובדים והדיירים. מצבם של 2 הדיירים שלקו בנגיף טוב והם לא פתחו תסמינים. כעת ממתינים לתוצאות בדיקות אנשי הצוות. הנהלת משען מסרה כי צעדי הבידוד המחמירים בהם נקטה מיד לאחר שהתגלה החולה הראשון במקום, הוכיחו את עצמם. ההנהלה מתכוונת לבצע בשבוע הבא חיטוי המתחם ולבצע בידוד מבוקר, על מנת להמשיך ולהבטיח את בריאותם של הדיירים. בתוך כך דורש מנכל רשת משען, עמרי כהן, ממשרד הבריאות וממשרד הבטחון מענה אשפוזי עבור עשרת הדיירים הסיעודיים שלקו בנגיף. עוד דורש כהן כי הביטוח הלאומי יאפשר ל 60 המטפלות העובדות באגף הדיור העצמאי לשוב לעבודתן לאלתר. כזכור, הביטוח הלאומי הורה לעובדות להפסיק את עבודתן והדבר מקשה עד מאוד את הטיפול בדיירים. מנכל רשת משען עמרי כהן אומר כי אין כל הגיון לשים מדינה שלמה בסגר מוצדק על מנת שניתן יהיה לטפל באוכלוסיות החלשות ובראשן הקשישים, ובה בעת לא לטפל בקשישים ולא להעניק להם מענה רפואי וטיפולי כמתבקש.

כתבות נוספות בחדשות

0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות
0

לכבוד יום האהבה: הזוגות של דיירי בית...

הזוגות הוזמנו למסעדת VIVINO לארוחה רומנטית

חדשות4 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה